2022-11-04

Студенти політехніки змагались за першість зі спортивного більярду

У клубі спортивного більярду Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбулись змагання серед студентів, які відвідують секцію. Протягом трьох днів молодь університету демонструвала красиву гру та змагалася за першість та кубки.

Студенти політехніки змагались за першість зі спортивного більярду

З 1 по 3 листопада 2022 року в клубі спортивного більярду Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» проходили змагання зі спортивного більярду «Вільна піраміда» серед студентів Полтавської політехніки.

На урочистому відкритті змагань були присутні: декан факультету фізичної культури та спорту, доктор педагогічних наук, професор Ліна Рибалко, заступник голови профспілкової організації студентів і аспірантів університету Мкртич Акопян, організатор змагань, старший викладач кафедри фізичної культури та спорту Тетяна Йопа. Під час відкриття змагань хвилиною мовчання вшанували загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації на території України.

«Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» є центром розвитку студентського й учнівського спорту в Полтавській області. Ректор університету Володимир Онищенко є керівником Спортивної студентської спілки України в Полтавській області та Української федерації учнівського спорту в Полтавській області.

В Полтавській політехніці активно розвиваються різні види спорту, при університеті діє 17 спортивних секцій, зокрема й секція зі спортивного більярду. Щотижня на базі клубу спортивного більярду тренуються як студенти, так і викладачі. Щорічно проводяться змагання Кубка ректора Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Володимира Онищенка.

Клуб спортивного більярду Полтавської політехніки гостинно приймає учасників Всеукраїнських змагань зі спортивного більярду серед учнів, студентів і науково-педагогічних працівників», – зазначила Ліна Рибалко.

З умовами проведення змагань ознайомив головний суддя Сергій Кропивницький.

Участь в університетських змаганнях взяли 12 студентів – учасників секції спортивного більярду Полтавської політехніки.

За результатами змагань переможцями стали:

• I місце – Олег Бараннік, студент групи 101-ФС факультету фізичної культури та спорту;
  • II місце – Іван Арестов, студент групи 501-ФМ Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права;

• III місце – Дмитро Лебідь, студент групи 501-ТН Навчально-наукового інституту інформаційних технологій та робототехніки.

Переможців змагань нагороджено кубками та грамотами, а всі учасники турніру отримали солодкі подарунки.

Нещодавно у Полтавській політехніці відбувається Чемпіонат Полтавської області з боксу серед молоді і Чемпіонат Українси з військо-спортивних багатоборств.

Нагадуємо, спортсмен політехніки виборов срібну медаль Чемпіонату Полтавської області з вільної боротьби серед кадетів, першокурсник Владислав Шавиро здобув золоту медаль Відкритого турніру з тхеквондо «Pokalturnier Bretten», а спортсмени політехніки стали призерами Всеукраїнського турніру з гирьового спорту.

Медіа-центр