Партнер Полтавської політехніки – Вільнюський університет прикладних наук (Литва) запрошує 1 студента Полтавської політехніки взяти участь у грантовій програмі кредитної академічної мобільності Erasmus+ KA171 у весняному семестрі 2024/2025 навчального року (лютий – червень 2025 року).
Для кого:
- для студентів всіх ННІ та факультетів.
Кількість місць: 1
Тривалість мобільності: 5 місяців
Стипендія: 800 євро/місяць + 250 євро разово (як українському студенту) + 275 євро на транспортні витрати (разово).
Приймаюча сторона (Вільнюський університет прикладних наук) забезпечить поселення в гуртожиток.
Мова навчання – англійська (рівень B2/C1).
Дедлайн подачі заявок – 11 листопада 2024 року.
Тестування на знання англійської мови – 12 листопада 2024 року, 12.50, ауд.318 ц та 325 Ц (у разі повітряної тривоги – укриття А-корпусу).
Програми, які можуть підійти здобувачам вищої освіти Полтавської політехніки:
Faculty of Electronics and Informatics:
Faculty of Economics:
Faculty of Business Management:
Faculty of Health Care:
Faculty of Agrotechnologies:
Faculty of Pedagogy:
Faculty of Arts and Creative Technologies:
Faculty of Civil Engineering:
Faculty of Design:
Faculty of Technics:
Others:
Бажаючі взяти участь у програмі обміну можуть ознайомитись зі змістом запропонованих програм (див. вкладку “Spring Semester”). За посиланнями доступна детальна інформація про зміст курсів та очікувані результати навчання.
Інформація для студентів
Важливо! Кандидати, які прагнуть взяти участь у програмі, повинні успішно скласти тест та пройти співбесіду з англійської мови.
За вимогами програми Erasmus+ та згідно угоди між університетами, при відборі кандидатів, за умови однакових показників академічної успішності та рівня знань англійської мови, перевага надаватиметься студентам із малозабезпечених сімей; студентам, які мають малих дітей; студентам з обмеженими фізичними можливостями; студентам, які були всиновлені; студентам із хронічними хворобами чи іншими особливими потребами, пов’язаними із здоров’ям.
При відборі кандидатів також враховуватимуться будь-які соціальні, волонтерські, освітні, наукові ініціативи, програми, проєкти, у яких брав/брала участь кандидат/кандидатка.
Які документи потрібні для участі?
- 2 службових записки від випускової кафедри
- Довідка про академічну успішність з дирекції / деканату
- Скан-копія закордонного паспорту (перший розворот, формат pdf)
- CV англійською мовою (у форматі PDF з фото, не більше 2 стор.)
- Мотиваційний лист англійською мовою (до 1 сторінки, формат pdf)
- Фото паспортного формату (.jpg)
- Сертифікат про рівень володіння іноземною мовою (якщо є)
Мотиваційні листи перевіряються на плагіат та використання штучного інтелекту.
Заборонено подавати один і той самий мотиваційний лист на декілька мобільностей.
Документи, не оформлені відповідно до вимог, не приймаються.
NB! Студент подає зазначені документи одним пакетом до відділу міжнародних зв’язків через свою випускову кафедру у друкованому та електронному вигляді. Пакет документів надсилати на пошту interoffice@nupp.edu.ua, в копію листа поставити kunsite.zi@gmail.com.
Після відбору кандидатів Полтавською політехнікою, координатор мобільності з Вільнюського університету прикладних наук залишає за собою право зв'язатися з заявником для проведення онлайн-інтерв'ю або запросити додаткову інформацію чи документи.
За детальнішою інформацією звертайтеся до:
- Відділу міжнародних зв’язків: interoffice@nupp.edu.ua (каб.325-Ф)
- Координаторки програми – к.філол.н., доцентки кафедри германської філології та перекладу Павельєвої Анни Костянтинівни (ауд.310-ц, email: kunsite.zi@gmail.com, телефон: +3-8-(095)-91-08-192).
Про попередній досвід навчання наших студентів у Вільнюському університеті прикладних наук можна прочитати за посиланнями: студентки політехніки розповіли про особливості навчання у Вільнюській колегії, студентки політехніки завершили навчання за програмою академічної мобільності у Вільнюському університеті прикладних наук, магістрантка-перекладачка поділилася враженнями після завершення навчання у Вільнюському університеті прикладних наук (VIKO), магістрантка-філолог навчається за програмою академічної мобільності Erasmus+ у Вільнюському університеті прикладних наук (VIKO)
Нещодавно дві студентки політехніки стали учасницями молодіжного обміну Erasmus+ від Klitschko Foundation, присвяченого розвитку лідерських навичок, студенти-архітектори розповіли про навчання за програмою кредитної академічної мобільності Erasmus+ в Естонському університеті природничих наук, науковиця Полтавської політехніки стала учасницею програми мобільності Erasmus+ у Мадридському університеті Комплутенсе, 5 студенток-будівельниць поділились враженнями від навчання за програмою кредитної мобільності Erasmus+ в Словацькому технічному університеті у Братиславі, а другокурсниці ННІ фінансів, економіки, управління та права – від навчання за програмою кредитної академічної мобільності Erasmus+ у Відні, а магістрантка-міжнародниця розповіла про навчання в австрійському місті Вінер-Нойштадт.
Нагадаємо, в університеті вдруге стартує викладання навчального модулю Жан Моне «Європейський досвід інформаційної безпеки та систем захисту інформації в сучасних умовах масштабних кібератак», спортсмени Полтавської політехніки підтримали ЗСУ на Осінньому фестивалі зі скандинавської ходьби, у Полтавській політехніці відкрили нову інтерактивну спортивну локацію та обрали новий склад студентського самоврядування, а ректор університету зустрівся з новим складом студентського парламенту Полтавської політехніки.
Медіацентр
Національного університету
«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»