Новини кафедри галузевого машинобудування та мехатроніки

09.10.2024

У рамках співпраці між ТОВ «Системи Модернізації Складів» та Полтавською політехнікою кафедра галузевого машинобудування і мехатроніки отримала нове обладнання — виставковий експонат вібросито. Це обладнання буде використовуватися для проведення навчальних занять та виконання кваліфікаційних робіт студентів. Вібросито є ексклюзивним з можливістю змінювати його конструкцію та робочі параметри, що дозволяє студентам гнучко адаптувати його під різні дослідження.

Раніше підприємство передало кафедрі стрічковий конвеєр, який активно використовується в навчальному процесі та наукових роботах.

Дякуємо, голові наглядової ради  підприємства Віталію ДМИТРІЄВУ за таку взаємодію.

09.10.2024

В рамках співпраці Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» та Полтавської обласної Малої академії наук учнівської молоді на базі університету проводяться заняття гуртка «Техніка», метою якого є залучення учнів до технічної творчості.

Заняття в гуртку сприяють розвитку інтелектуальних здібностей учнівської молоді, розширенню обсягу знань та формування основних компетентностей, яких вимагає від своїх громадян сучасне суспільство.

Основною метою навчання в гуртку «Техніка» є оволодіння гуртківцями базових знань із будови, принципу дії та основ створення технічних пристроїв, які застосовуються як у побуті, так і на виробництві.

Навчаючись в гуртку вихованці поглиблюють знання із таких фундаментальних дисциплін, як фізика, хімія, математика, геометрія інформатика.

Заняття в гуртку сприяють покращенню технічних і технологічних знань учнів, навичок роботи з приладами, матеріалами та інструментами у обсязі достатньому для самостійного моделювання та конструювання технічних пристроїв.

Займаючись у гуртку учні працюють із технічною літературою, що формує навички їхньої інформативної культури.

Практичні заняття проводяться у лабораторіях, що оснащені макетами, моделями та натурними зразками сучасних машин, а також приладами та інструментами.

Під час занять вихованці знайомляться із основами наукових досліджень, правилами оформлення технічної документації, патентів на винаходи та корисні моделі.

Також гуртківці, за бажанням, можуть підготувати конкурсну науково-дослідницьку роботу для участі у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

На фото керівник гуртка «Техніка», к.т.н., доцент, завідувач кафедри галузевого машинобудування та мехатроніки Олександр Орисенко проводить індивідуальне заняття з гуртківцем Вадимом Богушем, який виявив бажання готувати конкурсну науково-дослідницьку роботу.

08.10.2024

Завідувач лабораторії неруйнівного контролю ТОВ «Полтавська бурова компанія» Олександр Шевченко 8 жовтня 2024 року провів гостьову лекцію для магістрів спеціальностей 133 «Галузеве машинобудування» та 185 «Нафтогазова інженерія та технології». Тема лекції: «Граничні і допустимі величини спрацювання деталей».

Під час лекції Олександр Шевченко детально розповів про види розмірів деталей при оцінці ступеня спрацювання, особливості визначення граничних меж спрацювання для поверхонь деталей, а також методи їх оцінки. Обговорювалися вимірювання розмірів деталей, що були в експлуатації, та інструменти, які використовуються для цього. Також було розглянуто методи оцінки спрацювання деталей за зміною експлуатаційних характеристик, зважуванням, аналізом мастильних матеріалів, методом радіоактивних ізотопів.

Окрім цього, Олександр Шевченко поділився досвідом роботи дефектоскопістів підприємства, які здійснюють дослідження та перевірки в польових умовах, та запросив студентів на екскурсії і проходження практики на їхньому підприємстві.

4 вересня 2024

Здобувачі вищої освіти за спеціальністю 133 «Галузеве машинобудування» та 274 «Автомобільний транспорт» мають можливість реалізувати своє право на вибір навчальних дисциплін, обираючи ті, що відповідають їх інтересам та майбутнім професійним планам.

Вибір навчальних дисциплін здійснюється на основі Положення про порядок реалізації права на вільний вибір навчальних дисциплін у Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Згідно з навчальним планом магістерської підготовки, до програми входять п'ять вибіркових дисциплін, загальним обсягом 23 кредити ЄКТС.

Цей процес дозволяє студентам:

Формувати індивідуальну освітню траєкторію залежно від їхніх інтересів;

Обирати дисципліни, які сприяють поглибленню знань у певній галузі або розвитку необхідних практичних навичок;

Брати участь у плануванні навчального процесу, що стимулює їхню мотивацію та відповідальність за власний освітній розвиток.

Таким чином, система вибору дисциплін підвищує рівень автономії студентів у визначенні їхнього освітнього шляху.

Інструкція

01.10.2024

Директор підприємства "АВІК 2000" Андрій Корольов провів гостьову лекцію для магістрів спеціальностей 133 «Галузеве машинобудування» та 274 «Автомобільний транспорт» на тему «Застосування експериментів на виробництві».

Під час лекції було продемонстровано презентаційні матеріали, що допомогли студентам краще зрозуміти процес проведення виробничих експериментів на підприємстві. Зокрема, йшлося про розробку матриці планування зміни факторів впливу та параметрів обладнання для покращення якості продукції.

Також було наголошено, що продукція підприємства відповідає стандартам не лише України, а й Євросоюзу

21 травня 2024 року

21 травня 2024 року працівники кафедри галузевого машинобудування та мехатроніки разом із студентами відвідали ТОВ «Агробат», компанію, що спеціалізується на виробництві обладнання для сільськогосподарського сектору. Під час візиту працівники підприємства продемонстрували повний цикл виробництва оприскувача «Капелька-У ОС».

Студенти та викладачі мали змогу спостерігати за усіма етапами виробничого процесу, від початкової підготовки матеріалів до фінального складання готового обладнання. В цехах підприємства проводиться повний цикл складання, що дозволяє контролювати якість на кожному етапі виготовлення.

Цей візит дав студентам практичне розуміння процесів сучасного виробництва сільськогосподарської техніки та підкреслив важливість інтеграції теоретичних знань із реальними виробничими практиками.

6 травня 2024 року

6 травня 2024 року співробітник ТОВ «Системи модернізації складів» асоціації «KONSORT» та зовнішній сумісник кафедри галузевого машинобудування та мехатроніки Вадим Сердюк провів для студентів цікаве заняття на тему «Підготовка моделей до друку за технологією FDM».

Студенти з ентузіазмом сприймали інформацію, оскільки вона містила практичні поради щодо особливостей створення моделей для 3D-друку. Особливо захоплюючим моментом стало те, що Вадим Сердюк поділився досвідом підприємства ТОВ «Системи модернізації складів» у виробництві деталей за допомогою технології FDM.

На занятті була створена модель пластикового пістона-з'єднувача та комплект ремонтних деталей  яка згодом була роздрукована на лабораторному 3D-принтері. Студенти мали можливість побачити готові зразки пістонів та ознайомитися з процесом їх подальшого застосування на виробництві.

03.04.2024

3 квітня 2024 року Катерина Юріївна Братешко, начальник цеху турбінних запчастин АТ «Полтавський турбомеханічний завод», провела гостьову лекцію для магістрів спеціальностей 133 «Галузеве машинобудування» та 274 «Автомобільний транспорт» на тему «Особливості виробництва запчастин для турбін». Вона детально розповіла про процеси проєктування, виготовлення та контролю деталей для турбін, компресорних станцій та іншого обладнання, що виробляє завод.

Під час лекції відбулася жвава дискусія між лектором і студентами, під час якої обговорювалися питання щодо можливості проходження практики та подальшого працевлаштування на підприємстві.

29.02.2024

Залучення роботодавців до навчального процесу збагачує знання студентів, дає можливість отримати останні новини зі світу техніки, дозволяє зробити навчальний процес різноманітним, зближує теорію і практику. На кафедрі галузевого машинобудування та мехатроніки така співпраця розвинута на високому рівні.

Прикладом такої реалізаціє співпраці є проведення лабораторних робіт з дисциплін технологічні основи машинобудування та підйомно-транспортні машини для студентів групи 301ММ спеціальності  133 Галузеве машинобудування. Лабораторну роботу 29 лютого 2024 року проводив співробітник ТОВ «Системи модернізації складів» асоціації «KONSORT» - зовнішній сумісник кафедри галузевого машинобудування та мехатроніки Вадим СЕРДЮК.

Надзвичайно важливо для студентів у процесі навчання підкріплювати свої знання практичним розумінням. Студенти мали можливість провести вимірювання на обладнанні в реальних умовах та побачити повний цикл виготовлення складського обладнання.

Дякуємо, голові наглядової ради  підприємства Віталію ДМИТРІЄВУ за таку взаємодію.

23.02.2024

23 лютого 2024року на кафедрі галузевого машинобудування а мехатроніки було проведено зустріч гарантів освітніх програм з спеціальностей  133 Галузеве машинобудування та 131 Прикладна механіка за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти I, II та III-го рівня.

На зустрічі були присутні викладачі кафедри та запрошенні гості Назаренко Іван Іванович – завідувач кафедри машини і обладнання технологічних процесів КНУБА, Блажко Володимир Володимирович завідувач кафедри автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, Кричинський Євген Анатолійович засновник  ТОВ "ТД" "ТОРГОВИЙ ДІМ "ПОЛТАВСЬКИЙ АВТОАГРЕГАТНИЙ ЗАВОД", Корольов Андрій Олександрович директор підприємства «АВІК-2000».

Під час обговорення з академічною спільнотою та виробничниками були висвітлені основні нововведення, які були внесені до освітніх програм в попередні роки, як удосконалювалися формулювання компетентностей та результатів навчання, були оптимізовані навчальні плани. Також акцент був зроблений на блоковості вибіркових компонент і практики здобувачів.

В процесі дискусії були встановлені нові ділові зв’язки між стейкхолдерами.

Опитування

Кричинський Євген Анатолійович засновник  ТОВ "ТД" "ТОРГОВИЙ ДІМ "ПОЛТАВСЬКИЙ АВТОАГРЕГАТНИЙ ЗАВОД"

23.02.2024

23 лютого 2024року відбулася зустріч здобувачів III-го рівня вищої освіти спеціальності 133 Галузеве машинобудування з провідними науковцями спеціальності. На зустріч були запрошені аспіранти кафедри галузевого машинобудування та мехатроніки Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" для обговорення з науково-педагогічними працівниками освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії. Запропоновано освітні компоненти та визначено їх взаємозв’язок під час вивчення, який дозволять враховувати виклики сучасного виробництва, вимоги часу та надати належні знання здобувачам. Іван Іванович Назаренко – завідувач кафедри машини і обладнання технологічних процесів КНУБА поділився досвідом роботи наукової школи та успішною реалізацією навчання та захисту наукових робіт здобувачами III-го рівня вищої освіти.

Також зазначив, що один із ключових аспектів цього досвіду - це створення менторської системи, де керівники здобувачів надають підтримку та керують процесом наукового розвитку аспіранта. Ця система включає в себе індивідуальні консультації, спільну роботу над науковими публікаціями та активне включення здобувачів у відповідні наукові групи та проєкти.

Богдан Олегович Коробко гарант ОНП 133 галузеве машинобудування зазначив, що важливою складовою успішної реалізації навчання є наявність доступу до сучасних наукових ресурсів та інфраструктури, яка дозволяє здобувачам вести ефективні дослідження та експерименти.

Завідувач кафедри галузевого машинобудування та мехатроніки Олександр Вікторович Орисенко зазначив, що кафедра активно підтримує та сприяє систематичній підготовці аспірантів до захисту та публічного представлення їхніх наукових результатів, а цей етап в їхній науковій кар'єрі є ключовим, оскільки від нього залежить успішне завершення їхньої дослідницької роботи та подальший успішний захист.

Блажко Володимир Володимирович завідувач кафедри автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова представив проєкт ОНП за яким планується набір нових здобувачів вищої освіти  III-го рівня вищої освіти спеціальності 133 Галузеве машинобудування.

21.02.2024

Розвиток та удосконалення конструкції, особливості експлуатації нової техніки є головними викликами для фахівців-початківців, які починають свій робітничий шлях. Через це доцільно залучати професіоналів-практиків до навчання в університеті, тому що вони накопичують об’єм корисної інформації, яка пов’язана із їх професійною діяльністю.

Директор ТОВ «Техносила-3» Сучков Іван Михайлович був запрошений для проведення гостьової лекції із дисципліни «Підйомно-транспортні машини» на тему «Особливості конструкції стріл сучасних автомобільних кранів», що стало реалізацією зауважень, які були ним вказані під час обговорення освітньо-професійної програми «Галузеве машинобудування» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 133 «Галузеве машинобудування» у 2023 році.

Багаторічний досвід професійної діяльності у якості спочатку майстра-виробничника, а потім і директора підприємства, яке займається експлуатацією вантажопідйомної техніки різних видів, був презентований під час заняття, а саме маркування кранів, профілі поперечного перерізу, механізми телескопії, матеріали для виготовлення стріл сучасних автомобільних кранів та їх елементів.

12.02.2024

На засіданні кафедри машин і обладнання технологічних процесів КНУБА 12 лютого, доцентом кафедри галузевого машинобудування та мехатроніки Національний університет "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" Нестеренком Миколою був представлений проєкт освітньої програми магістерського рівня "Галузеве машинобудування"

Академічною спільнотою були обговорені основні нововведення, які стосуються блоковості вибіркових компонент і практики здобувачів.

Представлена освітня програма є сучасною і враховує сьогоденні виклики , які постануть перед майбутніми фахівцями у цьому напрямку.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100091378629098

02.02.24

Викладацький склад кафедри галузевого машинобудування та мехатроніки з радістю вітає, випускників 2024 року, з успішним завершенням магістратури! Це значущий крок у вашому професійному та науковому розвитку, і ми щиро пишаємося вашими досягненнями.

Нехай ваші мрії і плани з легкістю втілюються в життя, а кожен наступний крок приносить вам нові перемоги і досягнення. Ми впевнені, що ваш потенціал безмежний, і нехай ви завжди знаходите силу та мотивацію для досягнення великих висот у своїй професійній кар'єрі.

Бажаємо вам, натхнення у вашій науковій та професійній діяльності, а також сприятливих умов для самореалізації та особистого зростання.

Зичимо вам впевненої та успішної реалізації себе в обраній сфері, а кожен день приносить лише нові можливості для росту і досягнень.

Ще раз вітаємо вас з цим важливим досягненням, і нехай ваша подальша дорога буде сповнена тільки яскравими успіхами!

З найкращими побажаннями, співробітники кафедри.

https://nupp.edu.ua/news/bilshe-tisyachi-zdobuvachiv-otrimali-diplomi-pro-uspishne-zavershennya-navchannya.html

13 липня 2023

13 липня 2023 року викладачі та студенти кафедри галузевого машинобудування та мехатроніки відвідали підприємство ТОВ "Асфер груп".

Під час екскурсії викладачі та студенти мали змогу детально ознайомитися з технологічними процесами, що застосовуються на ТОВ "Асфер груп". Особливу увагу було приділено різним стадіям виробництва бетонних та залізобетонних виробів, від підготовки сировини до кінцевого продукту. Також було продемонстрували сучасне обладнання для приготування асфальтобетонних сумішей, що дозволяє досягати високої якості готової продукції, яка використовується в будівництві інфраструктурних об'єктів.

Екскурсія дала змогу не лише ознайомитися з практичними аспектами виробництва, але й відкрити нові можливості для співпраці між кафедрою та ТОВ "Асфер груп" у сфері наукових досліджень і розробки спільних проектів. Цей візит підкреслив важливість поєднання теоретичних знань із практичними навичками, що є ключовим для підготовки фахівців у галузі машинобудування.

3 липня 2023

3 липня 2023 року на кафедрі галузевого машинобудування та мехатроніки відбулася зустріч із Олександром Дьяченком, доцентом кафедри машин і обладнання технологічних процесів, кандидатом технічних наук Київського національного університету будівництва і архітектури. Під час зустрічі обговорювалися освітні програми спеціальностей 131 «Прикладна механіка» та 133 «Галузеве машинобудування».

Олександр Сергійович поділився цінним досвідом підготовки до акредитації та ознайомився з навчальними лабораторіями кафедри. Окрему увагу було приділено обговоренню освітніх програм бакалаврського та магістерського рівня спеціальності 133 «Галузеве машинобудування». Під час обговорення Олександр Дьяченко запропонував внести зміни до освітньо-професійної програми магістерського рівня, а саме: додати до блоку вибіркових компонентів дисципліну «Моделювання та оптимізація технологічних процесів у машинобудуванні».

В 2023 році здобувачі вищої освіти кафедри галузевого машинобудування та мехатроніки активно приймали участь у конкурсах студентських наукових робіт. Їхні наукові дослідження відзначилися як актуальні та інноваційні, що підтверджується здобутими дипломами та призовими місцями.

II тур Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальностей 274 «Автомобільний транспорт», 275 «Транспортні технології», м. Кременчук, Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, 02.06.2023 р. Диплом ІІІ ступеня отримав студент гр. 501-мМА

 Красун Д.С. тема роботи «Дослідження процесу заряджання акумуляторних батарей автомобілів у зимовий період»

II тур Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальностей 274 «Автомобільний транспорт», 275 «Транспортні технології», м. Кременчук, Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, 02.06.2023 р. приймали участь Адебайо Айоміде Нафіз, студент гр. 402-МЕін та Ляш І.Д., студент гр. 301-ММ, тема роботи «Проектування деталей двигуна внутрішнього згоряння за допомогою адитивних технологій із застосуванням генеративного дизайну»

II тур Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальностей 274 «Автомобільний транспорт», 275 «Транспортні технології», м. Кременчук, Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, 02.06.2023 р.  приймали участь Ірімісосе Філлінес, студент гр. 202-МЕін та  Авакіян Д.Р., студент гр. 301-МА, тема роботи «Дослідження та удосконалення методів обслуговування акумуляторних батарей на основі LiFePO4 елементів»

II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності Галузеве машинобудування (Підйомно- транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання .Згідно Наказу МОН №508 від 31.05.2022 р. здобувач вищої освіти нагороджений дипломом І ступеня як переможець першого туру конкурсу Жила І.В., 501ММ тема роботи «Дослідження залежності дебалансного моменту і змушуючої сили від кількості і положення вантажів в дебалансі вібратора віброущільнюючої машини»

II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності Галузеве машинобудування (Підйомно- транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання .Згідно Наказу МОН №508 від 31.05.2022 р. здобувач вищої освіти нагороджений дипломом ІІ ступеня як переможець першого туру конкурсу Загорулько С.В., 502ММ, Марченко І.А., 501ММ тема роботи «Обґрунтування параметрів типу наконечника для  проколу ґрунту підчас прокладання підземних комунікацій»

II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності Галузеве машинобудування (Підйомно- транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання .Згідно Наказу МОН №508 від 31.05.2022 р. здобувач вищої освіти нагороджений дипломом ІІІ ступеня як переможець першого туру конкурсу Кушка М.М., 501ММ Зубкова Т.Ю., 301ММ тема роботи «Обгрунтування параметрів преса з виготовлення напівфабрикатів керамічної цегли при різних приводах»

II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності Транспортні технології (за видами). Згідно Наказу МОН №508 від 31.05.2022 р. здобувач вищої освіти нагороджений дипломом І ступеня як переможець першого туру конкурсу Шинкаренко В.О., 301МА тема роботи «Перспективи використання водню отриманого в електролізерах у вигляді добавки до традиційного палива двигунів внутрішнього згоряння»

II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності Транспортні технології (за видами). Згідно Наказу МОН №508 від 31.05.2022 р. здобувач вищої освіти нагороджений дипломом ІІ ступеня як переможець першого туру конкурсу Сорока М.Р., 401ММ тема роботи «Дослідження способу прототипування елементів системи випуску автомобілів за допомогою 3D-друку»

II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності Транспортні технології (за видами). Згідно Наказу МОН №508 від 31.05.2022 р. здобувач вищої освіти нагороджений дипломом ІІІ ступеня як переможець першого туру конкурсу Демченко І.В., 301МА  тема роботи «Дослідження впливу параметрів шин на паливні характеристики автомобіля Nissan Rogue»

II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності Транспортні технології (за видами). Згідно Наказу МОН №508 від 31.05.2022 р. здобувач вищої освіти нагороджений дипломом ІІІ ступеня як переможець першого туру конкурсу Ливадний А.Ю., 301ММ тема роботи «Дослідження силової взаємодії ланок автопоїзда категорії М1 з урахуванням криволінійності траєкторії його руху»

II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності Прикладна механіка (технології машинобудування). Згідно Наказу МОН №508 від 31.05.2022 р. здобувач вищої освіти нагороджений дипломом І ступеня як переможець першого туру конкурсу Сенюк Д.М., 301МП тема роботи «Підвищення якості фінішної обробки штамповок в середовищі абразиву та підбір оптимальної конструкції робочої вібраційної камери»

II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності Прикладна механіка (технології машинобудування). Згідно Наказу МОН №508 від 31.05.2022 р. здобувач вищої освіти нагороджений дипломом ІІ ступеня як переможець першого туру конкурсу Кравець О.О., 301МП тема роботи «Підвищення точності обертання шпинделя токарного верстата залежно від пружних властивостей опор»

II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності Прикладна механіка (технології машинобудування). Згідно Наказу МОН №508 від 31.05.2022 р. здобувач вищої освіти нагороджений дипломом ІІІ ступеня як переможець першого туру конкурсу Верчик А.А., 301МП тема роботи «Обґрунтування параметрів процесу чистової обробки робочої зовнішньої поверхні гільзи розчинонасоса»

Участь у цих конкурсах сприяла розширенню знань та професійному зростанню молодих науковців.

Підводячи підсумки наукової діяльності кафедри галузевого машинобудування та мехатроніки за 2023 рік можна зазначити, що науково-педагогічні працівники та здобувачів вищої освіти активно приймали участь в наукових та науково-технічних заходах, що підтверджується публікаціями.

Заходи:

  • VІ Всеукр. наук.-техн. конф. «Створення, експлуатація і ремонт автомобільного транспорту та будівельної техніки» Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» – Полтава : 11 трав. 2023 р.
  • 75-та наукова конференція професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів університету Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» 15 травня 2023 року .
  • XVІ Міжнародна науково-практична конференція «Академічна й університетська наука: результати та перспективи» Полтава: Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» 12-13 грудня 2023 року.
  • Всеукраїнський творчий конкурс студентських наукових робіт «Процеси та обладнання машинобудівних виробництв»; м. Кропивницький, Центральноукраїнський національний технічний університет, 14.12.2023.
  • XVІ міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні технології та перспективи розвитку автомобільного транспорту». Вінницький національний технічний університет, м. Вінниця, 23-25 жовтня 2023 р.
  • ІІI Міжнародна науково-технічна конференція “Перспективи розвитку машинобудування та транспорту – 2023” ВНТУ – Вінниця– 1-3 червня 2023.
  • Міжнародна науково-практична конференція «Auto TRAK–2023», м. Київ, Національний університет біоресурсів і природокористування України, 04–05 .05.2023 р.
  • Міжнародна науково-практична конференція до Дня автомобіліста та дорожника "Сучасні технології в автомобілебудуванні, транспорті та при підготовці фахівців". Харківський національний автомобільно-дорожній університет, м. Харків, 23-25 жовтня 2023 р.
  • Міжнародна науково-технічна конференція «Розбудова i відновлення машинобудівного комплексу України». Харків: Харківський національний автомобільно-дорожній університет. 30 травня 2023 року.
  • ХVІ Всеукраїнська студентська науково-технічна   конференція «Сталий розвиток міст» (88-ї студентської науково-технічної конференції ХНУМГ ім. О. М. Бекетова) – м. Харків 21-22 квітня 2023 р.
  • II тур Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальностей 274 «Автомобільний транспорт», 275 «Транспортні технології», м. Кременчук, Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, 02.06.2023 р.
  • Міжнародна конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Сучасні матеріали та технології їх обробки», 20-21 квітня 2023 р. Харківський національний автомобільно-дорожній університет м. Харків.
  • Міжнародна науково-технічна конференція «Матеріали та технології в інженерії (МТЕ-2023)», 16–18 травня 2023 р. Луцький національний технічний університет,м. Луцьк.
  • Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні аспекти розвитку автомобільного транспорту України», Дніпровський державний технічний університет, м. Кам’янське, 16–18 травня 2023 року.
  • VIII Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Інноваційні аспекти систем безпеки праці, цивільного захисту та захисту інтелектуальної власності», Полтавський державний аграрний університет, м. Полтава, 23 – 24 березня 2023 року.
  • Міжнародна науково-технічна конференція Розвиток промисловості та суспільства. Кривий Ріг: Криворізький національний університет. 24-26 травня 2023 р.
  • ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Green Construction» («Зелене будівництво»). Київ: Київський національний університет будівництва і архітектури. 13-14 квітня 2023 р.
  • Сучасні аспекти модернізації науки: стан, проблеми, тенденції розвитку. XXXI Міжнародна науково-практична конференція. м. Рим (Італія): ГО «ВАДНД», 07 квітня 2023р.
  • The 5th International scientific and practical conference “Scientific progress: innovations, achievements and prospects” (February 6-8, 2023) MDPC Publishing, Munich, Germany. 2023.
  • Міжнародна мультидисциплінарна науково-практична інтернет-конференція молодих дослідників, здобувачів вищої освіти та науковців «СУЧАСНА НАУКА: ІННОВАЦІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ» (6 – 7 квітня 2023 р.).

Публікації:

1. Surzhko, T., Knysh, M., Kuzub, Y., Kruchkov, O., & Rubel, V. (2023). Study of the operating parameters of vibrations of a vibrosieve of the washing liquid purification unit. Technology Audit and Production Reserves4(1(72), 34–39.

https://journals.uran.ua/tarp/article/view/286362

https://doi.org/10.15587/2706-5448.2023.286362

2. Крот О.Ю. Способи зменшення негативного впливу резонансних коливань на якість бетонних виробів при їх віброущільненні / О.Ю. Крот, Ю.О. Кузуб, О.А. Крючков // Вісник Харківського національного автомобільно-дорожнього університету. – Харків: ХНАДУ.– 2023. – Том 2 № 101 (2023). – С. 115-120.

3.Крот О.П., Крот О.Ю., Пуховой О.В.,Косенко Н.О., Левашова Ю.С. Екологічно безпечна експлуатація установок термічного знешкодження муніципальних відходів. Проблеми Охорони Праці в Україні/ Labour Protection Problems in Ukraine, 39(1-2), 62-67.  

https://journal-nndipbop.com/index.php/journal/article/view/76/70 https://doi.org/10.36804/nndipbop.39-1-2.2023.62-67

4. Коротич Ю.Ю. Складання математичної моделі вібраційного столу / Ю.Ю. Коротич // Технічні науки та технології. – 2023. – № 3(33). – С. 83-96. – DOI 10.25140/2411-5363-2023-3(33)-83-96.

5. Лютенко В.Є. Удосконалення та дослідження підвіски-амортизатора для встановлення гідромолота на екскаватор/ В.Є. Лютенко, Д.О. Волошин, Р.О. Бовсуновський// Вісник Харківського національного автомобільно–дорожнього університету. Галузеве машинобудування. – 2023. – Т. 2 № 101. – С. 110 – 114. –

6. Nesterenko M. Mobile complex of equipment for 3D printing / M. Nesterenko, O. Orysenko, I. Zhyla , D. Sidan // Academic journal. Industrial Machine Building, Civil Engineering, 2023, Vol. 1 (60), – Р. 12-18. https://doi.org/10.26906/znp.2023.60.3179

7. Korotych Yu. Determination of generalized vibration table forcesюю. Academic journal. Industrial Machine Building, Civil Engineering. 2023. Vol. 1 (60). P. 5–11. https://doi.org/10.26906/znp.2023.60.3108

8. Theoretical and Experimental Investigations of the Pumping Medium Interaction Processes with Compensating Volume of Air in the Single-Piston Mortar Pump Compensator / B. Korobko, M. Shapoval, R. Kaczynski, A. Kryvorot, V. Virchenko // Lecture Notes in Civil Engineering. – Springer : Cham, 2023. – Vol. 299 : Proceedings of the 4th International Conference on Building Innovations. ICBI 2022. pp 199–223 – https://doi.org/10.1007/978-3-031-17385-1_17

http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/12244

https://link.springer.com/chapter/10.1007/978-3-031-17385-1_17

SCOPUS

Співавторство Roman Kaczynski – Bialystok University of Technology, (Białystok, Poland).

9. To the Determination Transmission Gear Ratios During the BTR-70 Modernization / V. Sakhno, A. Gasimov, O. Dykykh, A. Kryvorot, D. Yashchenko // Lecture Notes in Civil Engineering. – Springer : Cham, 2023. – Vol. 299 : Proceedings of the 4th International Conference on Building Innovations. ICBI 2022.  pp 293–304 – https://doi.org/10.1007/978-3-031-17385-1_24

http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/12245

https://link.springer.com/chapter/10.1007/978-3-031-17385-1_24

SCOPUS

Співавторство:

Volodymyr Sakhno, Oleksandr Dykykh, Dmytro Yashchenko – Національний транспортний університет (Київ, Україна).

Akif Gasimov – Azerbaijan University of Architecture and Construction (Baku, Azerbaijan)

10. Gasimov A. Reconstruction Methods of Continuous Working Groundwater Canals / A. Gasimov, A. Kryvorot // Lecture Notes in Civil Engineering. – Springer : Cham, 2023. – Vol. 299 : Proceedings of the 4th International Conference on Building Innovations. ICBI 2022. pp 143–151 – https://doi.org/10.1007/978-3-031-17385-1_12

http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/12246

https://link.springer.com/chapter/10.1007/978-3-031-17385-1_12

SCOPUS

Співавторство Akif Gasimov – Azerbaijan University of Architecture and Construction (Baku, Azerbaijan).

11. Попов С.В., Васильєв Є.А., Діденко А.В. Удосконалення конструкції дров’яної печі періодичного функціонування. Матеріали міжнародної мультидисциплінарної науково-практичної інтернет-конференції молодих дослідників, здобувачів вищої освіти та науковців «Сучасна наука: інновації та перспективи» 2023, 6 – 7 квітня 2023 р. Київ, 2023. С. 196 – 200.
http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/12104

Співавтори: Попов С.В. – канд. техн. наук, проф., Полтавський державний аграрний університет, Діденко А.В. – магістрант, Полтавський державний аграрний університет.

12. Васильєв Є.А., Попов С.В. Конструкція модернізованого пневмопістолета для розпилення рідин. Матеріали  та  технології  в  інженерії  (MTІ-2023):  інженерія,  матеріали, технології, транспорт : збірник наукових доповідей міжнародної конференції, Луцьк, Україна, 16–18 травня 2023 р. Луцьк : Вежа-Друк, 2023. С. 79 – 80.
http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/12422

Співавтори: Попов С.В. – канд. техн. наук, проф., Полтавський державний аграрний університет.

13. Васильєв Є.А., Кондак С.В. Сфери застосування портативного розчинозмішувача. Тези доповідей 75-ї наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Полтава, 2023. Т1. С. 250 – 251.

http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/12333

14. Васильєв Є.А., Леднік Р.А. Теоретичний аналіз та моделювання потоків суміші за допомогою CAD системи Flow Simulation. Тези доповідей 75-ї наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Полтава, 2023. Т1. С. 269 – 270.

http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/12342

15. Васильєв Є.А., Кондак С.В. Портативний малогабаритний розчинозмішувач. Створення, експлуатація і ремонт автомобільного транспорту та будівельної техніки. Матеріали VI Всеукраїнської науково-технічної конференції, 11 травня 2023 р. : Полтава, НУПП імені Юрія Кондратюка, 2023. С. 68 – 69.

http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/12502

16. Васильєв Є.А., Леднік Р.А. Аналіз траєкторії руху суміші спец сопел хопер-ковша. Створення, експлуатація і ремонт автомобільного транспорту та будівельної техніки. Матеріали VI Всеукраїнської науково-технічної конференції, 11 травня 2023 р. : Полтава, НУПП імені Юрія Кондратюка, 2023. С. 65 – 67.

http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/12503

17. Коробко Б.О. Довизначення кінетичної енергії вібраційного столу / Коробко Б.О., Ю.Ю. Коротич, С.М. Жигилій // Академічна й університетська наука : зб. наук. пр. Секції за матеріалами Всеукр. наук.-практ. конф. «Сучасні рецепції світоглядно-ціннісних орієнтирів Григорія Сковороди», 02 груд. 2022 р. : Т. 2. – Полтава : Нац. ун-т ім. Юрія Кондратюка, 2022. – С. 113-115.

http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/12483

18. Коробко Б.О. Характер зміни амплітуди віброколивань при застосуванні важільного закріплення віброзбуджувача / Б.О. Коробко, Ю.Ю. Коротич // Створення, експлуатація і ремонт автомобільного транспорту та будівельної техніки : матеріали VІ Всеукр. наук.-техн. конф. (11 трав. 2023 р., м. Полтава). – Полтава : Нац. ун-т ім. Юрія Кондратюка», 2023. – С. 13-15.

http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/12484

19. Коробко Б.О. До визначення узагальнених сил вібраційного столу / Б.О. Коробко, Ю.Ю. Коротич // Тези 75-ї наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (Полтава, 02 трав.–25 трав. 2023 р.). – Т. 1. – С. 248–250.

http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/12332

20. Косенко Н.О., Левашова Ю.С., Крот О.П., Крот О.Ю. Небезпека утворення стічних вод під час відробки вугільних пластів. The 5th International scientific and practical conference “Scientific progress: innovations, achievements and prospects” (February 6-8, 2023) MDPC Publishing, Munich, Germany. 2023. С 160-163.

https://sci-conf.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/SCIENTIFIC-PROGRESS-INNOVATIONS-ACHIEVEMENTS-AND-PROSPECTS-6-8.02.23.pdf

21. Косенко Н.О., Левашова Ю.С., Крот О.П., Крот О.Ю. Впровадження сучасних експериментальних досліджень детекторів повітря в учбовий процес. Сучасні аспекти модернізації науки: стан, проблеми, тенденції розвитку: матеріали XXXI Міжнародної науково-практичної конференції / за ред. І.В. Жукової, Є.О. Романенка. м. Рим (Італія): ГО «ВАДНД», 07 квітня 2023р. С. 302-307.

http://perspectives.pp.ua/public/site/conferency/conf-31.pdf

22. Крот О.Ю., Пуховой О.В., Крот О.П. Перспективи зменшення об’ємів викидів вуглецевого газу з печей виробництв будівельних матеріалів шляхом його залучення у процес структуроутворення будівельних виробів. Матеріали ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Green Construction» («Зелене будівництво»). Київ: Київський національний університет будівництва і архітектури. 2023. С. 476-481.

https://drive.google.com/drive/folders/16n-Hha79oRh7r6p6FJx78IRUKSJFydUV

23. О.П. Крот, О.Ю. Крот, О.В. Пуховой, Н.О. Косенко, Ю.С. Левашова. Технології та правила екологічно безпечної експлуатації установок термічного знешкодження твердих побутових відходів.  Матеріали міжнародної науково-технічної конференції Розвиток промисловості та суспільства. Кривий Ріг. 2023. С. 67.

http://www.knu.edu.ua/konferencii/mizhnarodna-naukovo-tehnichna-konferenciya-rozvytok-promyslovosti-ta-suspil-stva-2023-r

24. Крот О.Ю., Крот О.П., Пуховой О.В. Перспективи залучення вуглекислого газу для виробництва палива. Інноваційні аспекти розвитку автомобільного транспорту України: зб. тез.доп. міжнар. наук.-практ.конф., м. Кам’янське, 16-18 травня 2023 р. С. 81-83.

https://www.dstu.dp.ua/uni/downloads/tezu_ag.pdf

25. О.Ю. Крот, Ю.О. Кузуб, О.А. Крючков. Досвід застосування матриці Альтшуллера у практиці винахідництва. Тези 75-ї наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Том 1. (Полтава, 02 травня – 25 травня 2023 року) – Полтава: Національний університет імені Юрія Кондратюка, 2023. – С. 260-261.

https://nupp.edu.ua/uploads/files/0/events/conf/2023/75conf/zbirnyk1.pdf

26. О.Ю. Крот, Ю.О. Кузуб, О.А. Крючков. Розробка стенда для експериментального дослідження механічної характеристики асинхронного двигуна. Тези 75-ї наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Том 1. (Полтава, 02 травня – 25 травня 2023 року) – Полтава: Національний університет імені Юрія Кондратюка, 2023. – С. 262-263.

https://nupp.edu.ua/uploads/files/0/events/conf/2023/75conf/zbirnyk1.pdf

27. О.Ю. Крот, Ю.О. Кузуб, О.А. Крючков, О.В. Пуховой. Можлива схема та математична модель вібровалкового активатора. Матеріали VI Всеукраїнської науково-технічної конференції «Створення, експлуатація і ремонт автомобільного транспорту та будівельної техніки» (11 травня 2023 року, м. Полтава) / ред.: М.М. Нестеренко – Полтава: Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», 2023. – С. 22-24.

https://nupp.edu.ua/event/vi-vseukrainska-naukovo-tekhnichna-konferentsiya-stvorennya.html

28. О.Ю. Крот, Ю.О. Кузуб, О.А. Крючков, М.М. Кушка, О.Р. Мирошниченко. Розробка обладнання для експериментального визначення коефіцієнита динамічності лебідки. Матеріали VI Всеукраїнської науково-технічної конференції «Створення, експлуатація і ремонт автомобільного транспорту та будівельної техніки» (11 травня 2023 року, м. Полтава) / ред.: М.М. Нестеренко – Полтава: Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», 2023. – С. 19-21.

https://nupp.edu.ua/event/vi-vseukrainska-naukovo-tekhnichna-konferentsiya-stvorennya.html

29. О.Ю. Крот, С.В. Загорулько, Р.І. Левченко. Розробка обладнання для визначення часу пуску електричного двигуна технологічного обладнання. Матеріали VI Всеукраїнської науково-технічної конференції «Створення, експлуатація і ремонт автомобільного транспорту та будівельної техніки» (11 травня 2023 року, м. Полтава) / ред.: М.М. Нестеренко – Полтава: Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», 2023. – С. 25-27.

https://nupp.edu.ua/event/vi-vseukrainska-naukovo-tekhnichna-konferentsiya-stvorennya.html

30. Експериментальне дослідження впливу налаштування ГБО 4 покоління на паливну економічність та екологічність автомобіля / А.І. Криворот, Акіф Гасимов, М.О. Скорик [та ін.] // Environment recovery and reconstruction: war context 2022 : зб. матеріалів Міжнар. наук.-практ. конф. (17–18 листоп. 2022 р.). – Полтава : Нац. ун-т ім. Юрія Кондратюка, 2022. – С. 59-60.

http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/11967

Співавторство Акіф Гасимов – Азербайджанський архітектурно-будівельний університет.

31. Урахування просторової взаємодії ланок автомобільного поїзда при моделюванні динамічних процесів перехідних режимів руху / О.В. Орисенко, С.М. Жигилій, А.І. Криворот, М.О. Скорик // Академічна й університетська наука : зб. наук. пр. Секції Всеукр. наук.-практ. конф. «Сучасні рецепції світоглядно-ціннісних орієнтирів Григорія Сковороди», 02 груд. 2022 р. – Полтава : Нац, ун-т ім. Юрія Кондратюка, 2022. – С. 147–149.

http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/12316

32. Залежність зміни динамічного фактору автомобіля КРАЗ-6322 з різними типами силового агрегату / О.С. Васильєв, А.І. Криворот, М.О. Скорик, М.М. Шпилька // Інноваційні аспекти систем безпеки праці, цивільного захисту та захисту інтелектуальної власності: матеріали VІІІ Всеукр. наук.-практ. Інтернет-конференції (Полтава, 23–24 березня 2023 р.). Полтава: ПДАУ, 2023. – С.178 – 181.

Співавторство Шпилька М.М. – Полтавський державний аграрний університет.

33. Скорик М.О. Аналіз дорожньо-транспортних пригод за участю легкових автомобілів із причепами за складних дорожніх умов / М.О. Скорик // Тези 75-ї наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (Полтава, 02 трав.–25 трав. 2023 р.). – Т. 1. – С. 266.

http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/12340

34. Урахування просторової взаємодії ланок автопоїзда категорії М1 при моделюванні процесу руху / О.В. Орисенко, М.М. Нестеренко, А.І. Криворот, М.О. Скорик // «Інноваційні аспекти розвитку автомобільного транспорту України» : зб. тез. доп. міжнар. наук.-практ. конф., м. Кам’янське, 16–18 травня 2023 р. Кам’янське, 2023. – С. 14–16.

http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/12523.

35. Аналіз визначення трудомісткостей проведення то концептуально різних середньорозмірних кросоверів / М.В. Шаповал, В.В. Вірченко, О.С. Васильєв, М.О. Скорик // «Інноваційні аспекти розвитку автомобільного транспорту України» : зб. тез. доп. міжнар. наук.-практ. конф., м. Кам’янське, 16–18 травня 2023 р. Кам’янське, 2023. – С. 18–21.

http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/12522

36. Васильєв О.С. Підвищення безпеки експлуатації автомобілів за рахунок постійного контролю залишкової товщини фрикційних накладок гальмівних колодок / О.С. Васильєв, М.О. Скорик, М.В. Пилипенко // Створення, експлуатація і ремонт автомобільного транспорту та будівельної техніки : матеріали VІ Всеукр. наук.-техн. конф. (11 травня 2023 року). – Полтава : Національний університет імені Юрія Кондратюка, 2023. – С. 83–85.

http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/12524

37. Шаповал М.В. Підвищення параметрів ущільнення револьверного преса за рахунок модернізації його привода / М.В. Шаповал, А.І. Криворот, Ю.М. Тікан // Створення, експлуатація і ремонт автомобільного транспорту та будівельної техніки: матеріали VІ Всеукр. наук.-техн. конф. (11 трав. 2023 р., м. Полтава). – Полтава: Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», 2023 .. – С. 35-37.

http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/12511

38. Шаповал М.В. Конструктивні особливості вертикального вакуум преса для формування раструбних каналізаційних труб / М.В. Шаповал, А.І. Криворот, М.С. Бабенко // Створення, експлуатація і ремонт автомобільного транспорту та будівельної техніки: матеріали VІ Всеукр. наук.-техн. конф. (11 трав. 2023 р., м. Полтава). – Полтава: Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», 2023 .. – С. 41-43.

http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/12512

39. Експериментальне дослідження процесу отримання водню шляхом електролізу / А.І. Криворот, О.В. Орисенко, М.В. Шаповал, В.В. Вірченко // Створення, експлуатація і ремонт автомобільного транспорту та будівельної техніки: матеріали VІ Всеукр. наук.-техн. конф. (11 трав. 2023 р., м. Полтава). – Полтава: Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», 2023 .. – С. 74-76.

http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/12513

40. Аналіз чинників, що впливають на змащувальні властивості моторної оливи/ А.І. Криворот, О.В. Орисенко, В.В. Вірченко, М.В. Шаповал // Створення, експлуатація і ремонт автомобільного транспорту та будівельної техніки: матеріали VІ Всеукр. наук.-техн. конф. (11 трав. 2023 р., м. Полтава). – Полтава: Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», 2023 .. – С. 77-79.

http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/12514

41. Гідравлічний однопоршневий розчинонасос з комбінованим компенсатором збільшеного обʼєму / М.В. Шаповал, В.В. Вірченко, А.І. Криворот, В.Г. Михайлик // Матеріали та технології в інженерії (MTІ-2023): інженерія, матеріали, технології, транспорт : збірник наукових доповідей міжнародної конференції, Луцьк, Україна, 16–18 травня 2023 р.  – Луцьк : Вежа-Друк, 2023. – С. 270-272

http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/12516

42. Аналіз конструктивних особливостей однопоршневого розчинонасоса з комбінованим компенсатором збільшеного об’єму, що впливають на його надійність / М.В. Шаповал, В.В. Вірченко, А.І. Криворот, М.О. Скорик // Збірник наукових праць. Міжнародна конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Сучасні матеріали та технології їх обробки» (20-21 квітня 2023 року, м. Харків). Харків, 2023. – С. 142–148.

http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/12521

43. Криворот А.І. Аналіз типів гібридних приводів на сучасних автомобілях / А.І. Криворот, В.В. Терпилко // Тези 75-ї наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (Полтава, 02 трав.–25 трав. 2023 р.). – Т. 1. – С. 267–269.

http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/12341

44. Доцільність використання гідропривода у розчинонасосах одинарної дії   /  М.В. Шаповал, В.В.Вірченко, В.Г. Михайлик // Матеріали VІ Всеукраїнської науково-технічної конференції «Створення, експлуатація і ремонт автомобільного транспорту та будівельної техніки» (11 травня 2023 року, м. Полтава) / ред.: М.М. Нестеренко – Полтава: Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», 2023. – С. 38-40.

45. Шаповал М.В. Доцільність використання гідропривода в однопоршневому розчинонасосі з комбінованим компенсатором тиску / М.В. Шаповал, В.Г. Михайлик // Тези 75-ї наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (Полтава, 02 трав.–25 трав. 2023 р.). – Т. 1. – С. 275–277. http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/12345

46. Шаповал М.В. Конструктивні особливості револьверного преса для виготовлення керамічних виробів / М.В. Шаповал, Ю.М. Тікан // Тези 75-ї наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (Полтава, 02 трав.–25 трав. 2023 р.). – Т. 1. – С. 277–279. http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/12346

47. Рогозін І.А. Обґрунтування раціональної періодичності технічних обслуговувань двигунів автомобілів залежно від їх температури експлуатації / І.А. Рогозін, Д.С. Красун, К.О. Васильєв // Створення, експлуатація і ремонт автомобільного транспорту та будівельної техніки: матеріали V Всеукр. наук.-техн. конф. (11 трав. 2023 р., м. Полтава). – Полтава: Нац. ун-т ім. Юрія Кондратюка», 2023. – С. 79–80. http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/12525

К. О. Васильєв – студент групи 101-НГ (Навчально-науковий інститут нафти і газу, кафедра нафтогазової інженерії та технологій).

48. Рогозін І.А. Дослідження коливальних характеристик колісного рушія з диском, що має внутрішній пружний елемент / І.А. Рогозін, А.Р. Черевко, С.О. Московець // Створення, експлуатація і ремонт автомобільного транспорту та будівельної техніки: матеріали V Всеукр. наук.-техн. конф. (11 трав. 2023 р., м. Полтава). – Полтава: Нац. ун-т ім. Юрія Кондратюка», 2023. – С. 81–82. http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/12526

49. Колодочка В.О. 3D-принтер на базі лабораторного роботаманіпулятора для друку гіпсовою сумішшю. Колодочка В.О., Шокало А.В., Нестеренко М.М., Орисенко О.В.  Матеріали ХVІ Всеукраїнської студентської науково-технічної   конференції «Сталий розвиток міст» (88-ї студентської науково-технічної конференції ХНУМГ ім. О. М. Бекетова) : в 4-х ч. / Ч. 2. – Харків : ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, 2023 – С. 151-153.

50. Шека О.П.  Регульована опора зі змінними параметрами жорсткості для вібраційних машин  Шека О.П., Яковенко А.М., Орисенко О.В. Матеріали ХVІ Всеукраїнської студентської науково-технічної   конференції «Сталий розвиток міст» (88-ї студентської науково-технічної конференції ХНУМГ ім. О. М. Бекетова) : в 4-х ч. / Ч. 2. – Харків : ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, 2023 – С. 151-155.

51. Васильєв О.С. Змішувач для приготування пінобетонної суміші / О.С. Васильєв, В.П. Кулай // Створення, експлуатація і ремонт автомобільного транспорту та будівельної техніки : матеріали VІ Всеукр. наук.-техн. конф. (11 травня 2023 року). – Полтава : Національний університет імені Юрія Кондратюка, 2023. – С. 63–65.

52. Трущенко В.О. Використання ретардера на автомобільному транспорті / В.О. Трущенко, О.С. Васильєв // Тези 75-ї наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (Полтава, 02 трав.–25 трав. 2023 р.). – Т. 1. – С. 282–283.

http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/12348

53. Загорулько С.В. Використання тарільчастих клапанів в розчинонасосах / С.В. Загорулько, О.С. Васильєв // Тези 75-ї наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (Полтава, 02 трав.–25 трав. 2023 р.). – Т. 1. – С. 280–281.

http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/12347

54. Аналіз впливу умов експлуатації на паливно-економічні характеристики автомобіля КрАЗ-6322 із різними силовими агрегатами / О.С. Васильєв, А.І. Криворот, М.О. Скорик, О.В. Орисенко // Сучасні технології в автомобілебудуванні, транспорті та при підготовці фахівців : наук. праці Міжнар. наук.-практ. конф. до Дня автомобіліста, 23 – 51 жовт. 2023 р. – Х. : ХНАДУ, 2023. – С. 15–17.

http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/13696

55. Порівняльний аналіз тягового балансу автомобіля КрАЗ-6322 із різними силовими агрегатами / О.С. Васильєв, А.І. Криворот, М.О. Скорик, М.В. Шаповал // Сучасні технології та перспективи розвитку автомобільного транспорту : матеріали ХVІ Міжнар. наук.-практ. конф., 23-25 жовт. 2023 р. : зб. наук. пр. – Вінниця : ВНТУ, 2023. – С. 99-101.

http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/13694

56. Огляд сучасних досягнень в автомобільній індустрії / М.В. Шаповал, О.В. Орисенко, А.І. Криворот, В.В. Вірченко // Сучасні технології та перспективи розвитку автомобільного транспорту : матеріали ХVІ Міжнар. наук.-практ. конф., 23-25 жовт. 2023 р. : зб. наук. пр. – Вінниця : ВНТУ, 2023. – С. 376-379.

http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/13695

57. Коробко Б.О. Характер зміни амплітуди віброколивань при застосуванні важільного закріплення віброзбуджувача / Б.О. Коробко, Ю.Ю. Коротич // Створення, експлуатація і ремонт автомобільного транспорту та будівельної техніки : матеріали VІ Всеукр. наук.-техн. конф. (11 трав. 2023 р., м. Полтава). – Полтава : Нац. ун-т ім. Юрія Кондратюка», 2023. – С. 13-15.

http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/12484

58. Коробко Б.О. До визначення узагальнених сил вібраційного столу / Б.О. Коробко, Ю.Ю. Коротич // Тези 75-ї наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (Полтава, 02 трав.–25 трав. 2023 р.). – Т. 1. – С. 248–250.

http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/12332

59. Рогозін І.А. Дослідження процесу заряджання акумуляторних батарей автомобілів залежно від температурних та експлуатаційних чинників / І.А. Рогозін, Д.С. Красун, А.Р. Черевко // Тези 75-ї наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (Полтава, 02 трав.–25 трав. 2023 р.). – Т. 1. – С. 271–273.

http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/12343

60. Рогозін І.А. Шляхи підвищення ефективності експлуатації асфальтозмішувальної установки КДМ208 / І.А. Рогозін, А.А. Мартосенко, І.С. Перекопський // Тези 75-ї наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (Полтава, 02 трав.–25 трав. 2023 р.). – Т. 1. – С. 273–275.

http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/12344

61. Нестеренко М.М., Орисенко О.В., Сідан Д.О., А.В. Шокало А.В. Лабораторний будівельний 3D принтер // Матеріали міжнародної науково-технічної конференції «Автоматика, комп’ютерно-інтегровані технології та проблеми енергоефективності в промисловості і сільському господарстві (АКІТ-2022)», 10-11 листопада 2022 р. – Кропивницький : Ексклюзив-Систем, 2022. – С. 223–224.

http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/11036

62. Скляренко Т.О. Аналіз недоліків формування акумуляторних батарей існуючими методами / Т.О. Скляренко, В.В. Вірченко, Ірімісосе Філлінес // Тези 75-ї наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (Полтава, 02 трав.–25 трав. 2023 р.). – Т. 1. – С. 284.

https://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/12331

63. Сальніков Р.Ю. Підвищення ефективності роботи гвинтового вузла для перекачування будівельних розчинів / Р.Ю. Сальніков, В.В. Вірченко, Р.Ю. Рудик // Створення, експлуатація і ремонт автомобільного транспорту та будівельної техніки : матеріали VІ Всеукр. наук.-техн. конф., 11 трав. 2023 р. – Полтава : Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», 2023. – С. 51–52.

https://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/12839

64. Рудик Р.Ю. Дослідження робочих процесів обладнання для приготування будівельних сумішей / Р.Ю. Рудик, В.В. Вірченко, Р.Ю. Сальніков, С.С. Біданець // Створення, експлуатація і ремонт автомобільного транспорту та будівельної техніки : матеріали VІ Всеукр. наук.-техн. конф., 11 трав. 2023 р. – Полтава : Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», 2023. – С. 50–51.

https://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/12838

65. Нестеренко М.М. Програмування лабораторного будівельного 3D-принтера на основі Arduino / М.М. Нестеренко, М.В. Лукянець // Створення, експлуатація і ремонт автомобільного транспорту та будівельної техніки : матеріали VІ Всеукр. наук.-техн. конф., 11 трав. 2023 р. – Полтава : Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», 2023. – С. 72–74. http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/12841

66. Оцінка та аналіз конструкцій і параметрів вібраційних привантажувачів для доущільнення бетонних сумішей / М.М. Нестеренко, О.І. Панфілов, М.О. Пирлик, В.В. Ведмідь // Створення, експлуатація і ремонт автомобільного транспорту та будівельної техніки : матеріали VІ Всеукр. наук.-техн. конф., 11 трав. 2023 р. – Полтава : Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», 2023. – С. 90–91. http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/12843

67. Нестеренко М.М. Визначення енергії при реалізації ударної взаємодії форми із обмежником коливань / М.М. Нестеренко, І.І. Назаренко, В.В. Ведмідь, Т.М. Нестеренко // Збірник тез доповідей III-ї Міжнародної науково-технічної конференції «Перспективи розвитку машинобудування та транспорту – 2023» 1 – 3 червня 2023 р. – Вінниця: ВНТУ. – 2023. – С. 324–326.  https://conferences.vntu.edu.ua/index.php/prmt/pmrt2023/paper/view/18311/15142

Нестеренко Т.М. доцент кафедра нафтогазової інженерії та технологій, Назаренко І.І. професор Київський національний університет будівництва та архітектури, Академія будівництва України

68. Застосування віброзмішувача з керованим механічним збуджувачем кутових коливань для підготовки поверхонь декоративних елементів галтовочним методом / Б.О. Коробко, С.М. Жигилій, М.М. Нестеренко, Д.Ю. Бугров // Створення, експлуатація і ремонт автомобільного транспорту та будівельної техніки : матеріали VІ Всеукр. наук.-техн. конф., 11 трав. 2023 р. – Полтава : Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», 2023. – С. 58–59.  http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/12842

69. Нестеренко Т.М. Підготовка природного газу з використанням холодильних машин, що працюють за принципом «сонячного охолодження» / Т.М. Нестеренко, М.М. Нестеренко, Я. Зія // Еnvironment recovery and reconstruction: war context 2022 : зб. матеріалів Міжнар. наук.-практ. конф., 17–18 листоп. 2022. – Полтава : Національний університет імені Юрія Кондратюка, 2022. – С. 78–79.  http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/12006

Нестеренко Т.М. доцент кафедра нафтогазової інженерії та технологій, Зія Ян  Гірничо-металургійна академія імені Станіслава Сташиця 30-059, м. Краків, Польща, вул. А. Міцкевича, 30

70. Нестеренко М.М. Дослідження робочих параметрів вібраційної установки / М.М. Нестеренко, Т.О. Скляренко, О.С. Дьяченко // Створення, експлуатація і ремонт автомобільного транспорту та будівельної техніки : матеріали VІ Всеукр. наук.-техн. конф., 11 трав. 2023 р. – Полтава : Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», 2023. – С. 99–100. http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/12844

О.С. Дьяченко- Київський національний університет будівництва та архітектури, Академія будівництва України.

З нагоди Міжнародного дня студента майже сотню студентів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відзначили за активну участь у науковій та громадській діяльності, особистий внесок у формування інтелектуального потенціалу України.

Детальніше

  • Сенюка Дениса, студента Навчально-наукового інституту інформаційних технологій та робототехніки;
  • Кушку Михайла, студента Навчально-наукового інституту інформаційних технологій та робототехніки;
  • Жилу Ігора, студента Навчально-наукового інституту інформаційних технологій та робототехніки;

14 грудня 2023 року на базі Центральноукраїнського національного технічного університету в онлайн режимі відбулась підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського творчого конкурсу студентських наукових робіт «Процеси та обладнання машинобудівних виробництв». Нашу кафедру представляли і отримали Дипломи за перемогу у конкурсі здобувачі Кушка М.М. і Мирошниченко О.Р. (Диплом ІІ ступння; керівник проф. Крот О.Ю.),  Левченко Р.І. (Диплом ІІ ступння; керівник проф. Крот О.Ю.), Крюк В.С. (Диплом ІІІ ступння; керівник доц. Лютенко В.Є.). Вітаємо переможців конкурсу і бажаємо творчих успіхів!

https://www.kntu.kr.ua/doc/science/konkurs_mmr/results.pdf

7 грудня на головній сцені Полтавської політехніки відбувся фінал конкурсу стартапів серед студентів-першокурсників, де за перемогу змагалися 5 команд. Переможцем та володарем головного призу від ректора Володимира Онищенка – 10 000 тисяч гривень, стала команда «Індустріальні інтелектуали» ННІ ІТ та робототехніки, яка презентувала інноваційну розробку наземного дрону. Призерами стали команди ННІ фінансів, економіки, управління та права та ННІ архітектури, будівництва та землеустрою.

Детальніше


19 жовтня 2023 року на базі кафедри сільськогосподарського машинобудування Центральноукраїнського національного технічного університету в онлайн режимі відбулась підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського творчого конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 133 «Галузеве машинобудування». Нашу кафедру представляв і отримав Диплом ІІІ ступння за перемогу у конкурсі здобувач Момот С.О. (керівник проф. Крот О.Ю.). Вітаємо переможця конкурсу і бажаємо творчих успіхів! http://www.kntu.kr.ua/news/1063

У період з 4 липня до 16 липня 2023 року здобувачі ВО першого курсу, що навчаються на спеціальностях 133 «Галузеве машинобудування» та 274 «Автомобільний транспорт» проходили навчально-ознайомчу практику на підприємствах м. Полтава: АТ “Полтавський тубомеханічний завод”, ТОВ «Полтавський автоагрегатний завод», підприємство «KONSORT» та ТОВ ДК «Полтава-Автосвіт» (офіційний дилер автомобілів Volvo в Полтавській області). Здобувачі ознайомилися з технологічним циклом виробництва галузі починаючи від ливарного виробництва аж до складання та налагодження обладнання, а також знайомство з сучасними зразками легкових автомобілів Volvo і їх технічним обслуговуванням. Цікаві екскурсії та ознайомлення з підприємствами допомагали проводити колишні випускники нашої кафедри, які зараз працюють на керівних технічних посадах цих підприємств. Екскурсійні заняття є запорукою тривалої і плідної співпраці кафедри з виробництвом.

14 червня 2023 року Науково-методичною радою Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» рекомендовано до друку навчальний посібник: Крот О.Ю., Коробко Б.О., Крот О.П., Вірченко В.В. Експериментальні методи досліджень: навчальний посібник. – Полтава: НУПП, 2023. – 192 с.; іл.

У посібнику наведено теоретичні матеріали та приклади практичного застосування щодо методології експериментальних досліджень, статистичної обробки результатів експерименту, методів підбору емпіричних залежностей, регресійного аналізу, планування багатофакторного експерименту та основ оптимізації. Посібник може бути використаний для проведення практичних чи індивідуальних робіт загальноінженерного дослідницького спрямування – поліноміальна регресія і метод найменших квадратів, планування багатофакторного експерименту, визначення точності і достовірності експерименту, потрібної кількості дослідів, виключення грубих похибок експерименту. Наведено варіанти завдань, а також приклади розв’язаня. Розглянуто датчики, найбільш часто застосовувані у промисловості. Наведено методики експериментальних досліджень та приклади розрахунків на основі цих досліджень. Спрямованість тематики робіт – запис, розшифровка та аналіз механічних коливань із застосуванням тензометрії, експериментально-розрахунковий метод визначення середньоквадратичного моменту та вибір двигуна і електромеханічного привода з маховиком, дослідження електромеханічних характеристик асинхронного двигуна.

Посібник у pdf-форматі розміщено у депозитарії Університету.

З нагоди Міжнародного дня студента майже сотню студентів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відзначили за активну участь у науковій та громадській діяльності, особистий внесок у формування інтелектуального потенціалу України.

Детальніше

Під час зустрічі молодіжних лідерів Полтавщини і студентського самоврядування Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» кращих очільників та членів молодіжних рад області і активних представників студентства відзначили з нагоди Міжнародного дня молоді.

Детальніше

19 травня під час підведення підсумків Фестивалю науки на головній сцені Національного університету нагородили науково-педагогічних працівників різних структурних підрозділів відзнаки Полтавської обласної ради, Полтавської обласної військової адміністрації та Шевченківської районної у м. Полтава ради.

Детальніше

У рамках проведення XVII Всеукраїнського фестивалю науки на відкритті 75-тої наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» науковців різних структурних підрозділів університету нагородили відомчими відзнаками Міністерства освіти і науки України.

Детальніше

З нагоди проведення ХVII Всеукраїнського фестивалю науки активну, ініціативну молодь Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відзначили за вагомі наукові здобутки. Ректор університету, професор Володимир Онищенко вручив почесні відзнаки близько 100 переможцям наукових конкурсів та побажав подальших успіхів у примноженні іміджу Полтавської політехніки серед провідних українських університетів.

Детальніше

За самовіддану роботу із творчою обдарованою учнівською молоддю, ініціативність та вагомий особистий внесок у забезпечення високого науково-інноваційного рівня організації діяльності Полтавського територіального відділення Малої академії наук України 34 науково-педагогічних працівників Полтавської політехніки Почесними подяками Президента Полтавського територіального відділення Малої академії наук України.

Детальніше

Школа для стартаперів на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» запрошує студентську молодь різних структурних підрозділів університету навчитися розробляти інноваційні бізнес – ідеї, просувати проєкти з використанням ефективного брендингу та проводити ділові переговори. Реєстрація на навчання триває до 20 березня 2023 року.

Детальніше

На головній сцені Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» вручили дипломи випускникам-магістрам. Ректор університету Володимир Онищенко та керівники структурних підрозділів привітали майже півтисячі дипломованих фахівців та відзначили кращих випускників. Цього року майже 25% випускників-магістрів отримали дипломи з відзнаками.

Детальніше

У період з 01 травня по 26 травня 2023 року відбулася 75-та наукова конференція професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів університету. Захід відбувся на базі Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка".

Конференція відзначилася активною участю представників кафедри галузевого машинобудування та мехатроніки. Протягом конференції було представлено 8 наукових доповідей та досліджень з фахових галузей науки та техніки.

Тематика конференції охоплювала широкий спектр питань, відновлювалася традиція обговорення актуальних проблем і досягнень у галузі машинобудування. Учасники конференції мали можливість обмінюватися досвідом та висловлювати свої наукові погляди.

Захід сприяв збагаченню наукового дискурсу, розвитку інтелектуальної спільноти та сприяв підвищенню рівня науково-дослідницької роботи університету.

Була відзначена найбільш цікава доповідь аспіранта Коротича Ю.Ю. «До визначення узагальнених сил вібраційного столу. Переваги: перспективні технології виготовлення будівельних матеріалів». Найбільш цікавою студентською доповіддю стала доповідь студента Загорулька С.В. під керівництвом доцента Васильєва О.С. «Аналіз конструктивних особливостей клапанних вузлів розчинонасосів».

27.06.2022

27 червня 2022 року на головній сцені Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбулося урочисте нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей 2021-2022 навчального року. Церемонія нагородження пройшла в рамках засідання Вченої ради університету. Вручав дипломи переможцям ректор університету професор Володимир Онищенко.

Цього року конкурс був проведений на першому етапі, який, за рішенням Міністерства освіти і науки, став фінальним.

За спеціальностями кафедри будівельних машин і обладнання Дипломи І ступеня отримали:

  • Бортновська Анастасія – студентка групи 501-мМП;
  • Зубкова Тетяна – студентка групи 201-ММ;
  • Комар Олександр – студент групи 501-мММ;
  • Крюк Владислав – студент групи 401-МП;
  • Лук’янець Максим – студент групи 201-пМА;
  • Марченко Іван – студент групи 401-ММ;
  • Мороз Володимир – студент групи 301-ММ;
  • Насуллоєв Шахром – студент групи 401-ММ.

Дипломи ІІ ступеня отримали:

  • Березовий Вячеслав – студент групи 401-ММ;
  • Мастюх Владислав – студент групи 501-мММ;
  • Мирошниченко Олексій – студент групи 401-МА;
  • Рошка Олександр – студент групи 301-ММ;
  • Швець Андрій – студент групи 501-мММ.

Дипломи ІІІ ступеня отримали:

  • Бакушін Ілля – студент групи 401-ММ;
  • Безкоровайний Олександр – студент групи 401-ММ;
  • Бондаренко Марк – студент групи 401-ММ;
  • Красун Дмитро – студент групи 201-пМА;
  • Мильченко Сергій – студент групи 401-ММ;
  • Шевченко Олександр – студент групи 201-пМА.

Кафедра будівельних машин і обладнання вітає переможців та призерів.


25.04.2022-21.05.2022

У період з 25 квітня по 21 травня 2022 року відбулася 74-та наукова конференція, організована університетом «Полтавська політехніка». Конференція об'єднала в собі широкий спектр учасників, включаючи професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів.

Тематика конференції охоплювала різні галузі науки та техніки, учасники представили свої дослідження, які охоплювали актуальні проблеми індустрії, суспільства та науки.

Учасники впродовж конференції обмінювалися ідеями, досвідом та знаннями з колегами, що представляли різні цікаві напрями досліджень.

Конференція стала платформою для підготовки студентів до написання магістерської роботи, а для аспірантів дала можливість вислухати слушні запитання за їх тематикою наукових досліджень.

Була відзначена найбільш цікава доповідь магістранта Тараненка Д.В. «Перспективи використання вільного водню в автомобільних двигунах внутрішнього згоряння. Переваги: дослідження сучасних паливних технологій» під керівництвом доцента Криворота А.І.