2023-04-24

Спортсмени політехніки стали золотими призерами Чемпіонату Європи з гирьового спорту серед юніорів та дорослих

Студенти факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» вибороли повний комплект золотих нагород на Чемпіонаті Європи з гирьового спорту серед юніорів та дорослих, що проходив у Греції. Спортсмени Полтавської політехніки посіли перші призові місця у різних категоріях, продемонструвавши хороші результати у протистояннях з досвідченими суперниками.

Упродовж 20 -24 квітня 2023 року у грецькому місті Нафпліон пройшли змагання Чемпіонату Європи з гирьового спорту серед юніорів та дорослих. Активними учасниками Чемпіонату стали спортсмени секції гирьового спорту – студенти і випускники факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», які вибороли перше загальнокомандне місце, продемонструвавши хороші результати у протистояннях з досвідченими суперниками.

Команду Полтавщини на змаганнях представляли:

• Олександр Свириденко, студент групи 201-ФС факультету фізичної культури та спорту Полтавської політехніки, майстер спорту України міжнародного класу з гирьового спорту;
  • Єлизавета Мирна, студентка групи 201-ФС факультету фізичної культури та спорту Полтавської політехніки, майстер спорту України з гирьового спорту;
  • Антон Чуйко, студент групи 201 - ФС факультету фізичної культури та спорту Полтавської політехніки, майстер спорту України.

Спортсмени Полтавської політехніки гідно виступили на престижних змаганнях та здобули повний комплект золотих нагород турніру, зокрема:

І місце – поштовх (довгий цикл, юніори);

І місце – командна естафета (поштовх класичний).

Переможці та призери змагань нагороджені почесними грамотами та золотими, срібними та бронзовими медалями.

Бажаємо нашим переможцям міцного здоров’я, життєвої наснаги, вагомих особистих здобутків у підкоренні нових вершин спортивного Олімпу!

Нагадаємо, нещодавно першокурсник ФФКС Єгор Мичко став срібним призером Чемпіонату України з триатлону серед молоді, студент політехніки Володимир Литвин став срібним призером Чемпіонату України з армреслінгу серед молоді, дорослих та ветеранів, студент-другокурсник Михайло Сердюк став срібним призером Чемпіонату України з таїландського боксу Муей-тай серед дорослих, а студентка ФФКС Руслана Симоненко стала чотириразовою золотою призеркою Чемпіонату України з армреслінгу серед молоді, дорослих та ветеранів.

Раніше студентка політехніки Валерія Конюхова стала дворазовою чемпіонкою України з пауерліфтингу серед дівчат, спортсменки політехніки стали бронзовими призерками Чемпіонату України з футзалу серед жінок, студент політехніки Ален Маргарян став золотим призером Відкритого чемпіонату Полтавської області з кікбоксингу ISKA, а спортсмени політехніки стали золотими призерами Чемпіонату України з гирьового спорту серед юніорів та дорослих.