2022-12-07

Спортсмени політехніки вибороли першість XVIII Універсіади Полтавщини з баскетболу

Команда Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» стала золотою призеркою XVIII Універсіади Полтавщини з баскетболу серед команд закладів вищої освіти міста Полтави. Спортсмени політехніки продемонстрували відмінну фізичну форму та злагоджену командну гру на баскетбольному майданчику.

28 листопада на базі Полтавського державного медичного університету завершилися змагання XVIII Універсіади Полтавщини з баскетболу серед команд закладів вищої освіти міста Полтави. За головний спортивний трофей завзято змагалися студентські команди закладів вищої освіти міста Полтави, головний суддя змагань – Сергій Ломан.

Команда Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» під керівництвом досвідченого тренера Олександра Рибалка стала золотою призеркою XVIII Універсіади Полтавщини з баскетболу серед команд закладів вищої освіти міста Полтави. До складу команди-переможниці увійшли студенти Полтавської політехніки Іван Шарий, Микола Бойчак, Михайло Федорченко, Володимир Вюницький, Дмитро Барицький, Олександр Громов та Максим Ткаченко. Спортсмени університету продемонстрували відмінну фізичну форму, високий рівень підготовки та злагоджену командну гру на баскетбольному майданчику.

За підсумками XVIII Універсіади Полтавщини з баскетболу серед команд закладів вищої освіти міста Полтави до трійки лідерів увійшли:

• команда Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»;
  • команда Полтавського державного медичного університету;
  • команда Полтавського університету економіки і торгівлі.

Вітаємо чемпіонів XVIII Універсіади Полтавщини з баскетболу, пишаємося вашими вагомими спортивними досягненнями! Бажаємо міцного здоров’я, натхнення та нових яскравих перемог на спортивному Олімпі!

Нагадаємо, у політехніці відбувся міський учнівський турнір з волейболу серед дівчат, та пройшли змагання обласного Чемпіонату з шахів серед працівників ДСНС України.

Раніше першокурсники політехніки стали призерами та учасниками V Чемпіонату Європи з кіокушин карате за версією WKB, черлідерки політехніки вибороли золоті та срібні медалі Відкритого чемпіонату міста Києва, студент політехніки Нікіта Соловей нагороджений Полтавською громадою за високі досягнення у спорті, спортсмени політехніки стали призерами Відкритого Кубку Полтавської області з класичного пауерліфтингу, а студенти політехніки стали волонтерами та учасниками марафону «Осінній RUN-2022».

Медіа-центр