2023-09-13

Співробітники Головного управління ДСНС України у Полтавській області пройшли інтенсивний курс англійської мови на базі політехніки

135 співробітників Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Полтавській області отримали сертифікати, які засвідчують успішне завершення навчання на унікальному інтенсивному курсі вивчення англійської мови на базі факультету філології, психології та педагогіки Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Співробітники Головного управління ДСНС України у Полтавській області пройшли інтенсивний курс англійської мови на базі політехніки

У рамках Меморандуму про науково-освітнє партнерство між Національним університетом «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» та Головним управлінням Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Полтавській області Полтавська політехніка реалізувала новий освітній проєкт для рятувальників – інтенсивний курс англійської мови для керівного та особового складу Головного управління ДСНС України в Полтавській області.

12 вересня ректор Полтавської політехніки, професор Володимир Онищенко разом з начальником Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Полтавській області Володимиром Салогубом вручили сертифікати про успішне завершення навчання за унікальною програмою 135 співробітникам управління, які упродовж серпня інтенсивно вдосконалювали навички володіння англійською мовою на базі факультету філології, психології та педагогіки Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

За рівнями володіння англійською мовою сформували 5 груп, з якими працювали четверо викладачів. Під час навчання систематично проводилося моніторингове тестування та опитування щодо якості отриманих послуг. Навчання завершилось символічною церемонією вручення сертифікатів рятувальникам, які успішно опанували мовний курс. 

«Надзвичайно приємно констатувати той факт, що з моменту офіційного підписання Меморандуму з Головним управлінням Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Полтавській області про науково-освітнє співробітництво між нашими інституціями відбувається дієва співпраця, здійснюється професійна комунікація, а університет наповнює зміст угоди успішними спільними проєктами!

Полтавські рятувальники є чи не найактивнішими стратегічними партнерами у сфері реалізації проєкту з державним пріоритетом – інтенсифікації вивчення англійської мови у різних державних інституціях. Шановний Володимир Анатолійович звернувся з проханням, а університет із задоволенням відгукнувся, адже упродовж тривалого часу у структурі Полтавської політехніки успішно діє факультет філології, психології та педагогіки, функціонують кілька кафедр з вивчення іноземних мов, сучасні мовні центри та сформовано потужний науково-педагогічний колектив людей, які живуть тим, що популяризують серед молоді вивчення іноземних мов.

Незважаючи на повномасштабне вторгнення, ми успішно реалізували професійні задуми і надали друзям університету можливість вдосконалити рівень володіння іноземною мовою. Міцно тримаючи освітній та науковий фронт, зробили все задля того, щоб інтенсивний курс з вивчення англійської мови був максимально ефективним.

Шановні випускники мовного курсу! Ваш мужній та героїчний приклад мотивує бути корисними державі та наближати Перемогу разом! Сподіваюся що ви так само отримали задоволення від високого освітнього результату! Удосконалення не має меж, тому працюємо далі! Дякую за готовність підтримувати подальшу науково-освітню співпрацю у сфері підвищення комунікативних компетентностей, переконаний, що наші широкі можливості ще не раз стануть в нагоді задля успішної реалізації проєктів, важливих для повоєнної відбудови нашої країни.

Дякую Збройним Силам України за можливість забезпечити проведення цих курсів, а рятувальникам – за ваш щоденний професійний подвиг. Слава Україні!» – прокоментував ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», професор Володимир Онищенко.

За словами начальника Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Полтавській області Володимира Салогуба реалізований спільний проєкт став першим в Україні серед підрозділів ДСНС.

«Хочу подякувати ректору Володимиру Онищенку, викладачам факультету філології психології та педагогіки Полтавської політехніки за співпрацю – 135 співробітників вдосконалили власні знання англійської мови, що засвідчує результативність нашого партнерства. Життя не стоїть на місці і наразі знання англійської мови стане одним з пріоритетних напрямків нашої діяльності. Дякуємо викладачам за знання і терпіння!» – подякував Володимир Салогуб.

На честь такої події очільник Головного управління ДСНС в у Полтавській області вручив ректору Полтавської політехніки символічний подарунок – портрет ректора у формі рятувальника, створений полтавським скульптором, на згадку про результативну співпрацю і освітнє партнерство.

Декан факультету філології, психології та педагогіки, кандидатка педагогічних наук, доцентка Анна Агейчева наголосила на важливості вивчення англійської мови, відкритих можливостях мовних центрів в університеті та унікальності реалізованого спільними зусиллями освітнього проєкту. Її мотивуюча промова, виголошена англійською мовою, надихнула кожного учасника символічної події.

«Пишаюся тим, що маю честь бути дотичною до такого унікального масштабного проєкту. Наш значний досвід впровадження вивчення англійської мови серед представників нефілологічних спеціальностей став у нагоді і ми скористались успішними практичними кейсами. Впевнена, кожен з вас отримав позитивні враження від навчання та спілкування, сподіваюсь вам було комфортно у нашому освітньому просторі. Бажаємо нових звершень та до зустрічі у Полтавській політехніці!» – побажала очільниця факультету філології, психології та педагогіки.

Нагадаємо, фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області отримали сертифікати про підвищення кваліфікації на базі університету, раніше аудитори пройшли курс підвищення кваліфікації за програмою «Виконання робіт і контроль у будівництві», також на базі Полтавської політехніки курси підвищення кваліфікації проходили фахівці Управління з питань містобудування та архітектури Полтавської міської ради, Полтавського міського управління земельних ресурсів та земельного кадастру і Департаменту з питань реєстрації, Управління фізичної культури і спорту Полтавської ОВА.

Нещодавно у політехніці відбувся ювілейний міжнародний галузевий форум, присвячений енергетичній безпеці України, Президент України поспілкувався і нагородив студентів Полтавської політехніки, а юридична клініка Полтавської політехніки набула членства в Асоціації юридичних клінік України.


Медіацентр

Національного університету

«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»