2023-10-03

Cтудентки політехніки запрошують на воркшоп з підвищення екологічної свідомості

4 жовтня у Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбудеться воркшоп, присвячений підходам до молодіжної роботи та політики, інструментам і механізмам для розробки екологічних рішень на національному та регіональному рівнях. Спікерки заходу – учасниці короткострокового молодіжного обміну за програмою Erasmus+ «Youth Workers Going Green», студентки Юлія Гордієвська та Софія Давидович.

Cтудентки політехніки запрошують на воркшоп з підвищення екологічної свідомості

Студентка четвертого курсу спеціальності 035 Філологія Юлія Гордієвська та магістрантка спеціальності 292 Міжнародні економічні відносини Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»  Софія Давидович проведуть воркшоп за результатами участі у короткостроковому молодіжному обміні Erasmus+ «Youth Workers Going Green», що проходив у Польщі у вересні 2023 року і вони вивчали молодіжні підходи у розробці екологічних проєктів на регіональному та національному рівнях.

Студентки пояснять правило 3R: Reduce, Recycle, Reuse та поділяться власними ідеями стосовно того, як можна стати екологічно свідомішими, відповідальніше ставитися до природи навколо нас, як можна покращити стан екологічної системи і боротися з забрудненням повітря, лісів, річок, озер та міст в умовах сучасного світу.

Спікерки також розкажуть про молодіжні обміни та тренінги за програмою Erasmus+,  актуальні можливості участі у таких програмах, а також ознайомлять учасників воркшопу із проєктом, у якому вони нещодавно брали участь.

Дата та місце події: 4 жовтня о 10:00 у  Навчальному центрі нафтогазових промислів Siemens (ауд.125 Ц).

До участі запрошуються студенти усіх курсів та спеціальностей Полтавської політехніки.

Нещодавно студентки-перекладачки взяли участь в молодіжному обміні Erasmus+ в Італії і вивчали як через дитячі ігри можна навчитися командній роботи, креативності, саморефлексії та соціальній інтеграції; магістрантки політехніки отримали дві державних стипендії уряду Чехії та опановували чеську мову в Літніх школах слов’янських студій на базі Університету Палацького у Оломоуці та Університету імені Масарика в Брноучасники довгострокової програми академічної мобільності розповіли про особливості навчання у Гренландії, а п’ятеро студенток-філологів проходять практику в міжнародному відділі румунського університету-партнера.

Раніше студентки політехніки вивчали збереження природних ресурсів та економічного зростання молодих людей за допомогою здорового способу життя, взяли участь у проєкті Еразмус+, присвяченому розвитку екологічної свідомості європейців, студенти-філологи опановували практичні навички у сфері екології та захисту навколишнього середовища.