Проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку інфраструктури Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Богдан Коробко та представники Полтавського фахового коледжу нафти і газу – директор Іван Бадула, голова циклової комісії буріння свердловин Олександра Агейчева та викладачі Людмила Фірсуніна, Філіпп Чмихун, відвідали професійний захід нафтогазової спільноти для обговорення актуальних питань, обміну досвідом та презентації новітніх технологій у сфері інтенсифікації видобутку вуглеводнів, нафтогазової галузі та енергетики, зокрема відновлювальних та альтернативних джерел енергії.
Конференція, організована компанією НЬЮФОЛК НКЦ, об’єднала майже 200 учасників з різних країн – провідних експертів енергетичної галузі.
До участі у конференції долучилися представники Міністерства енергетики України, Державної служба геології та надр України, АТ «Укрнафта», на провідних нафтогазовидобувних компаній «ДТЕК Нафтогаз», «Західнадрасервіс», «Бейкень Енергетика Україна», «НТП «Бурова Техніка», «Геосинтез Інженірінг», «Везерфорд Україна», АТ «Укртрансгаз».
У вітальному виступі проректор, професор Богдан Коробко подякував від імені ректора Полтавської політехніки, професора Володимира Онищенка представникам нафтогазових компаній – партнерам університету за успішні результати нових кейсів у освітній діяльності, розвитку навчально-лабораторної бази та реалізацію нових напрямів співпраці в науковій роботі на взаємовигідній основі і на благо енергетичної безпеки нашої держави.
Організаторами конференції було відзначено провідну роль Полтавської політехніки у підготовці висококваліфікованих кадрів для підприємств нафтогазового комплексу та провідних енергетичних компаній України.
Президент Європейського університету безперервної освіти (EIDV) Йозеф Затько під час ХІ Міжнародної нафтогазової конференції Ньюфолк НКЦ «Колтюбинг. ГРП. Бурові сервіси. Геологія та геофізика» вручив офіційну подяку очільнику Полтавської політехніки за важливу наукову, освітню, культурну та інтелектуальну співпрацю між Україною та Словаччиною.
«Це визнання є свідченням нашої відданості і забезпечення високої якості освіти та наукових досліджень.
Співпраця з EIDV відкриває перед нашими студентами та викладачами нові можливості для навчання, досліджень та професійного розвитку. Ми впевнені, що наше партнерство сприятиме обміну досвідом, знаннями та інноваціями, які стануть запорукою успіху для нашого університету та його випускників!» – прокоментував ректор, професор Володимир Онищенко.
Програма передбачала тематичні сесії та воркшопів провідних сервісних компаній. Учасники обговорювали стратегію розвитку нафтогазової галузі України, геологію нафти і газу та сучасні технології видобутку та інтенсифікації, буріння, бурові сервіси та нафтогазове обладнання, зелену енергетику та майбутнє нафтогазової галузі. Понад 30 професійних спікерів з державного та приватного сектору виступили, надаючи глибокий аналіз та актуальну інформацію з різних аспектів нафтогазової промисловості.
Конференція ХІ Міжнародна нафтогазова конференція НЬЮФОЛК НКЦ «Колтюбінг. ГРП. Бурові сервіси. Геологія та геофізика» стала платформою для важливих дискусій та презентацій, де були висвітлені нові дослідження, технології та підходи у нафтогазовій галузі. Учасники мали змогу відвідувати фахові презентації, брати участь у знайомствах та обміні ідеями, а також долучатися до актуальних дискусій та панельних обговорень.
Раніше Полтавська політехніка підписала двосторонній Меморандум про взаєморозуміння з канадською політехнікою SAIT, приєдналась до Меморандуму про співпрацю з SAIT, члени SPE провели у політехніці нетворкінг-зустріч з представниками компанії «Геосинтез Інженірінг», підписала Меморандум про співпрацю з Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу, Меморандум про спільну діяльність у науковій та освітній сферах з КНУБА, Меморандум про співпрацю з АТ «Укргазвидобування» і кількома університетами задля вдосконалення нафтогазової освіти в Україні.
Медіацентр
Національного університету
«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»