Склад кафедри буріння та геології

Винников Юрій Леонідович – доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри буріння та геології Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Лауреат премії Полтавської облради ім. В.І. Вернадського, номінація «Науково-педагогічна діяльність у ВНЗ третього, четвертого рівня акредитації» (2021), «Науковець року» за міжнародними програмами «Наукова еліта України» і «Науковець року» (2021

Харченко Максим Олександрович – кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри буріння та геології Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Стипендіат Кабінету міністрів України для молодих вчених (2016), лауреат премії Президента України для молодих учених (2018).

Лукін Олександр Юхимович – дійсний член Національної Академії Наук України (геологія нафти і газу). Професор. доктор геологічних наук, професор кафедри буріння та геології Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки (1991), премії ім. В.І. Вернадського НАН України (2001), заслужений діяч науки і техніки України (2015).

Євдощук Микола Іванович – доктор геологічних наук, професор,  професор кафедри буріння та геології Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Заслужений діяч науки і техніки України (2004).

Політучий Олександр Іванович – кандидат технічних наук, доцент кафедри буріння та геології Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Матяш Олександр Васильович – кандидат технічних наук, доцент кафедри буріння та геології, заступник директора Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Ягольник Андрій Миколайович – кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри буріння та геології Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Вольченкова Алла Володимірівна – провідний геолог Департаменту геології та науково-виробничої діяльності ДП «Укрнаукагеоцентр», академік Української нафтогазової академії, Старший викладач кафедри буріння та геології Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Вовк Марина Олександрівна – Старший викладач кафедри буріння та геології Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Лазєбна Юлія Віталіївна – Старший викладач кафедри буріння та геології Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Рибалко Марина – к.т.н., асистент кафедри.

Анжела Єльченко-Лобовська – асистент кафедри буріння та геології

Станішевська Оксана Олександрівна – фахівець кафедри буріння та геології Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Сумісники

Дворецька (Людкевич) Анастасія Миколаївна – старший викладач кафедри буріння та геології Навчально-наукового інституту нафти і газу, провідний геофізик ДП «Укрнаукагеоцентр».

Щедрова Ольга Володимирівна – старший викладач кафедри буріння та геології Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Тацій Оксана Олексіївна – cтарший викладач кафедри буріння та геології Навчально-наукового інституту нафти і газу

Нос Сергій Миколайович – провідний спеціаліст тренінг-центру Wellsite Digital, cтарший викладач кафедри буріння та геології Навчально-наукового інституту нафти і газу

Харченко Ігор – старший викладач кафедри буріння та геології Навчально-наукового інституту нафти і газу

Гошовський Сергій Володимирович – доктор технічних наук, професор, професор кафедри буріння та геології.

Нестеровський Віктор – доктор геологічних наук, професор, професор кафедри буріння та геології.