Склад кафедри нафтогазової інженерії та технологій

Цвєтковіч Бранімір – професор, завідувач кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Зезекало Іван Гаврилович – доктор технічних наук, професор кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Яремійчук Роман Семенович – доктор технічних наук, професор кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Дмитренко Вікторія Іванівна – кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Ларцева Ірина Ігорівна – кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Молчанов Петро Олександрович – кандидат технічних наук, доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Михайловська Олена Володимирівна – кандидат технічних наук, с.н.с., доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Бугрова Тетяна Миколаївна – кандидат технічних наук, доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Нестеренко Тетяна Миколаївна – кандидат технічних наук, доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Педченко Лариса Олексіївна – кандидат технічних наук, доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Педченко Михайло Михайлович – кандидат технічних наук, доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Петраш Олександр Васильович – кандидат технічних наук, доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Петраш Руслан Васильович – кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Петруняк Марина Валентинівна – кандидат технічних наук, доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Рубель Вікторія Петрівна – кандидат технічних наук, доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Рой Микола Миколайович - кандидат технічних наук, доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Савик Василь Миколайович – кандидат технічних наук, доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Ляшенко Анна Вікторівна – старший викладач кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Зімін Олег Леонідович – старший викладач кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Бухкало Світлана – професор кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу

Лубков Михайло Валерійович – доктор технічних наук, професор кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Калюжний Анатолій Павлович – кандидат технічних наук, доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу

Завлаби, лаборанти, навчальні майстри

Коваленко Віктор Іванович – фахівець кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Петренко Тарас Сергійович – фахівець кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.