Склад кафедри нафтогазової інженерії та технологій


Цвєтковіч Бранімір – професор, завідувач кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Зезекало Іван Гаврилович – доктор технічних наук, професор кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Дмитренко Вікторія Іванівна – кандидат технічних наук, доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Ларцева Ірина Ігорівна – кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Михайловська Олена Володимирівна – кандидат технічних наук, с.н.с., доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Бугрова Тетяна Миколаївна – кандидат технічних наук, доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Нестеренко Тетяна Миколаївна – кандидат технічних наук, доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Педченко Лариса Олексіївна – кандидат технічних наук, доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Педченко Михайло Михайлович – кандидат технічних наук, доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Педченко Назар Михайлович – кандидат технічних наук (PhD), асистент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Петруняк Марина Валентинівна – кандидат технічних наук, доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Рубель Вікторія Петрівна – кандидат технічних наук, доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Рой Микола Миколайович - кандидат технічних наук, доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Савик Василь Миколайович – кандидат технічних наук, доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Ляшенко Анна Вікторівна – старший викладач кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Бухкало Світлана – професор кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу


Бучинський Мирослав – Доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій


Лазоренко Олександр – професор кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу


Лубков Михайло Валерійович – доктор технічних наук, професор кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Завлаби, лаборанти, навчальні майстри


Петренко Тарас Сергійович – фахівець кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Зайцев Богдан Ігорович – фахівець кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.