Склад кафедри нафтогазової інженерії та технологій

Харченко Максим Олександрович – кандидат технічних наук, доцент, завідувач кафедри нафтогазової інженерії і технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Винников Юрій Леонідович – доктор технічних наук, професор, професор кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Лукін Олександр Юхимович – академік НАН України (геологія нафти і газу). Професор. Доктор геологічних наук.


Зезекало Іван Гаврилович – доктор технічних наук, професор кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Яремійчук Роман Семенович – доктор технічних наук, професор кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Євдощук Микола Іванович – доктор технічних наук, професор кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Макаренко Валерій Дмитрович - доктор технічних наук, професор кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Дмитренко Вікторія Іванівна – кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Цвєтковіч Бранімір – професор кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Макєєва Наталія Петрівна – кандидат геологічних наук, директор Навчально-наукового інституту нафти і газу, доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Ларцева Ірина Ігорівна – кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Молчанов Петро Олександрович – кандидат технічних наук, доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Михайловська Олена Володимирівна – кандидат технічних наук, с.н.с., доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Бугрова Тетяна Миколаївна – кандидат технічних наук, доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Нестеренко Тетяна Миколаївна – кандидат технічних наук, доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Педченко Лариса Олексіївна – кандидат технічних наук, доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Педченко Михайло Михайлович – кандидат технічних наук, доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Петраш Олександр Васильович – кандидат технічних наук, доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Петраш Руслан Васильович – кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Петруняк Марина Валентинівна – кандидат технічних наук, доцент кафедри нафтогазова інженерія та технології Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Рубель Вікторія Петрівна – кандидат технічних наук, доцент кафедри нафтогазова інженерія та технології Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Рой Микола Миколайович - кандидат технічних наук, доцент кафедри нафтогазова інженерія та технології Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Савик Василь Миколайович – кандидат технічних наук, доцент кафедри нафтогазова інженерія та технології Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Політучий Олександр Іванович – кандидат технічних наук, доцент кафедри нафтогазова інженерія та технології Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Ягольник Андрій Миколайович – кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри нафтогазова інженерія та технології Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Чухліб Юлія Олександрівна – Старший викладач кафедри нафтогазової інженнерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Мельников Олександр Леонідович – Старший викладач кафедри нафтогазової інженнерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Ляшенко Анна Вікторівна – Старший викладач кафедри нафтогазової інженнерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Зімін Олег Леонідович – Старший викладач кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Вовк Марина Олександрівна – Старший викладач кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Лазєбна Юлія Віталіївна – Асистент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Сумісники


Бухкало Світлана – Професор кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу


Лубков Михайло Валерійович – доктор технічних наук, професор кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Бучинський Мирослав Яремович – кандидат технічних наук, доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу


Калюжний Анатолій Павлович – кандидат технічних наук, доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу


Лазоренко Олександр Григорович – кандидат технічних наук, доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу


Тацій Оксана – Старший викладач кафедри нафтогазової інженнерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу


Завлаби, лаборанти, навчальні майстри


Сердюкова Ольга Олексіївна – завідувач навчальної лабораторії кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Коваленко Віктор Іванович – завідувач навчальної лабораторії кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Кривенко Сергій Миколайович – навчальний майстер кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Петренко Тарас Сергійович – навчальний майстер кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.


Станішевська Оксана Олександрівна – лаборант кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.