Склад кафедри нафтогазової інженерії та технологій

Цвєтковіч Бранімір – професор, завідувач кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Зезекало Іван Гаврилович – доктор технічних наук, професор кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Дмитренко Вікторія Іванівна – кандидат технічних наук, доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Ларцева Ірина Ігорівна – кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Михайловська Олена Володимирівна – кандидат технічних наук, с.н.с., доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Бугрова Тетяна Миколаївна – кандидат технічних наук, доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Нестеренко Тетяна Миколаївна – кандидат технічних наук, доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Педченко Лариса Олексіївна – кандидат технічних наук, доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Педченко Михайло Михайлович – кандидат технічних наук, доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Педченко Назар Михайлович – кандидат технічних наук (PhD), асистент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Петруняк Марина Валентинівна – кандидат технічних наук, доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Рубель Вікторія Петрівна – кандидат технічних наук, доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Рой Микола Миколайович - кандидат технічних наук, доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Савик Василь Миколайович – кандидат технічних наук, доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Ляшенко Анна Вікторівна – старший викладач кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Бухкало Світлана – професор кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу

Бучинський Мирослав – Доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій

Лубков Михайло Валерійович – доктор технічних наук, професор кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Завлаби, лаборанти, навчальні майстри

Петренко Тарас Сергійович – фахівець кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Зайцев Богдан Ігорович – фахівець кафедри нафтогазової інженерії та технологій Навчально-наукового інституту нафти і газу.