Кафедра архітектури будівель та дизайну

Завідувач кафедрою архітектури будівель та дизайну

НІКОЛАЄНКО
Володимир Анатолійович

доктор архітектури, професор

(0502)-21-50-75
ab.Nikolaienko_VA@nupp.edu.ua

Кафедра архітектури будівель та дизайну входить до складу Навчально-наукового інституту архітектури, будівництва та землеустрою Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» і здійснює підготовку таких фахівців:

• перший (бакалаврський) рівень вищої освіти – бакалавр зі спеціальності - 191 «Архітектура та містобудування» (Освітня програма – «Архітектура та містобудування»)

Термін навчання – 4 роки

• другий (магістерський) рівень вищої освіти – магістр зі спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» (Освітня програма – «Архітектура будівель і споруд»)

Термін навчання – 1,5 роки після здобуття освітнього рівня бакалавра

• другий (магістерський) рівень вищої освіти – магістр зі спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» (Освітня програма – «Дизайн архітектурного середовища»)

Термін навчання – 1,5 роки після здобуття освітнього рівня бакалавра

• третій (освітньо-науковий) рівень вищої освіти – доктор філософії зі спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» (Освітньо-наукова програма – «Архітектура та містобудування»).

Термін навчання – 4 роки після здобуття освітнього рівня магістра

Кафедра знаходиться:

кім. 307-П (корпус П, 3 поверх), 215-П (корпус П, 2 поверх)
e-mail: oa.poltntu@gmail.com
сайт: https://nupp.edu.ua/page/kafedra-arkhitekturi-budivel-ta-dizainu.html
FB: https://www.facebook.com/groups/1386189392152068

Навчальний процес на кафедрі здійснюють 8 викладачів, у тому числі: доктор архітектури і професор - 1, кандидатів архітектури і доцентів - 7, кандидат архітектури – 1. Керівництво аспірантами здійснюють д. арх., проф. В.А. Ніколаєнко та к. арх., доц. Л.С. Шевченко. Серед викладачів кафедри – 3 члени Національної спілки архітекторів України, 3 сертифікованих архітектори, 2 викладача мають сертифікат рівня В2 з володіння англійською мовою.

Концепція діяльності кафедри передбачає розвиток наукового та освітнього напрямів, які мають на меті підготовку висококваліфікованих фахівців зі спеціальності 191 Архітектура та містобудування. Професорсько-викладацький склад кафедри веде підготовку українських та іноземних студентів, працює з обдарованою учнівською молоддю.

З метою забезпечення високої якості освітнього процесу колектив кафедри постійно підвищує свій професійний та науковий рівень, збагачує творчий потенціал, обмінюється науковими здобутками з представниками провідних архітектурних шкіл України та з-за кордону - Польщі, Латвії, Німеччини, Словакії, США. Результати наукових досліджень викладачів кафедри висвітлені у публікаціях вітчизняних та закордонних видань, збірників конференцій, навчальних посібників, монографій.

Науково-педагогічні працівники кафедри і студентство є учасниками вітчизняних та міжнародних науково-практичних і творчих заходів, оглядів-конкурсів кваліфікаційних робіт, бліц-конкурсів. Під керівництвом досвідчених викладачів студенти кафедри та учні шкіл є переможцями Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт та Малої академії наук відповідно.