2024-03-05

Познанська Політехніка запрошує 4 викладачів взяти участь у програмі академічної мобільності Erasmus+ у весняному семестрі 2024 року

Партнер Полтавської політехніки – Познанська Політехніка (Politechnika Poznańska) запрошує 4 викладачів навчально-наукового інституту архітектури, будівництва та землеустрою та навчально-наукового інституту інформаційних технологій та робототехніки взяти участь у програмі академічної мобільності Erasmus+ KA171.

Тип мобільності: teaching mobility (в рамках програми мобільності потрібно прочитати 8 годин лекцій англійською мовою).

Факультети Познанського Політехнічного Університету, на яких викладачі-учасники мобільності можуть прочитати лекції:

Дедлайн подачі заявок – 08 березня 2024 року, 14.00.

Кількість місць: 4

Період мобільності: 5 днів (березень-квітень-травень-червень 2024 року) + дорога.

Мова – англійська (рівень B2/C1).

В рамках програми мобільності учасникам відшкодують дорожні витрати та нададуть грант на проживання та харчування.

У випадку, якщо кількість кандидатів буде більша за кількість місць у програмі, рішення приймається спеціально створеною комісією на основі рейтингів кандидатів за останніми рейтинговими показниками університету та з урахуванням навчальних пріоритетів освітніх програм.

За більш детальною інформацією звертатись до відділу міжнародних зв’язків (каб.320-Ф, interoffice@nupp.edu.ua) або до координатора програми – к.філол.н., доцента кафедри германської філології та перекладу Павельєвої Анни Костянтинівни (ауд.310-ц, email: kunsite.zi@gmail.com, телефон: +3-8-(095)-91-08-192).

Нещодавно студентки політехніки завершили навчання за програмою академічної мобільності у Вільнюському університеті прикладних наук, викладачі та студенти політехніки відвідали лекції з будівельної акустики від представника британської агенції з акустичного дизайну та консалтингу, науковиця політехніки відвідала Вашингтон у рамках участі у програмі «Відкритий Світ» та ознайомилася з американською вищою освітою, відвідавши одну з місцевих громад, відвідала один з провідних університетів Флориди, побувала у Embry-Riddle University (Ембрі-Рідл) – приватному авіаційному університеті, також відомому як «Небесний Гарвард» та відвідала приватний університеті Everglades University, студентка-філолог вдосконалила цифрові навички, ставши учасницею програми академічного обміну Erasmus+ в Італії, студентки навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права поділились позитивними враженнями від навчання в австрійському університеті-партнері, Надія Кубрак та Анастасія Архіпова поділились першими враженнями від навчання в Австрії та відвідали штаб-квартиру ООН у Відні, студенти-айтішники і майбутні психологи та філологи, а також студентки навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права розповіли про навчання за програмою кредитної академічної мобільності Erasmus+ в університеті «1 DECEMBRIE 1918» University of Alba Iulia, представниця Полтавської політехніки вивчала стратегії соціальної інклюзії під час молодіжного обміну у Вірменії, студентка Полтавської політехніки взяла участь у міжнародній програмі Study Tours to Poland, студентки університету пройшли мовні інтенсиви у Літній школі польської мови та культури від NAWA, науковці політехніки відзначили ErasmusDays2023, а студентки політехніки провели воркшоп про «зелений» стиль життя.

Відзначимо, студенти Полтавської політехніки мають можливість навчатись за кордоном за грантовими програмами кредитної академічної мобільності впродовж семестру або цілого навчального року в провідних університетах Австрії, Гренландії, Данії, Естонії, Іспанії, Литви, Латвії, Норвегії, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Румунії, Словаччини, Фінляндії, Чехії.